Za tupela dakujem. :D V prvej vete si uviedol vlastnu halucinaciu. :D Alebo to bol ten Tvoj nazor? :D
Za tupela dakujem. :D V prvej vete si uviedol vlastnu halucinaciu. :D Alebo to bol ten Tvoj nazor? :D
Len ze tam nic take nepisu. :D Skusil si to aspon precitat?
DAl som to Goolu tuto Tovju fabulaciu a vybehol mi Kremelsky propagandista na Telegrame. :D Ziadne The Times. :D
Mne je to jasne. :D Fico musi rychlo zametat stopy. Necakal, ze mu to neprejde tak lahko ako Meciarovi. :D Ked nebude pri moci, bude v chladku a on to velmi dobre vie.
Zase bujara fantazia? :D Uz si zabudol dopisat, krore noviny o tom informovali. :D
Ozaj, toto je tiez Tvoj nazor? :D Ako dezinfikujuci infraziaric? :D
Prezili sme Fica 3 krat, tak uz prezijeme vsetko. :D Aj tepleho prezidenta. :D
Ale ved Putinko zachranuje svet. :D Akurat, ze nie v tejto dimenzii a multivesmire. :D
Alebo u nas. :D Za 6 rokov nevedia potrestat vraha Kuciaka, ale hlavne ze ideme odstavit specialnu prokuraturu. :D
Svedkovia smradoSmeraci budu hulakat stale. :D Lebo nic ine robit nevedia. Keby vedeli, davno by chodili do prace a neprizivovali by sa. :D
Ako moze nestresovat, ked jeho milovany Putinko uz dva roky vyhrava na tej Ukrajine, no a my si to stale nechceme uvedomit. :D Vies, ake je to pre neho stresujuce, ked niekto zacne vyvracat jeho fantasmagorie a vymysly? :D Ktore su mimochodom jeho nazorom. :D
Co tak vysetrovat aj zmiznutie miliardovej humanitarnej pomoci pre Petrohrad v case, ked mu Putiunko prave kraloval? :D
Dezinfikacia infraziaricom nie je absurdnost? :D Alebo taky BILABS RESERCH FACILITIS ? Doteraz to neviem prelozit, co z Teba vyliezlo. :D
Zabavne, ked o absurdnosti pise Putinov propagandista. :D Asi by si si mal pojem absurdnost dostudovat. :D
Dokonca to bol urcite rusky a nie sovietsky infraziaric. :D Len aby ho neukradli Putinovi vojacikovia, ako zvysnu bielu techniku z Ukrajiny. :D
Aka diskusia? Ved si akurat ukazal, ze si dezolat a nefunguje ti translator. :D
Presne to je ten problem. :D Ze vraj! :D Alebo jeden Putinko Povedal. :D
Cudujes sa? Tlieskaju aj Ficovi. :D A to nedokaze mentalne zdravy jedinec. :D
V Cesku vyhodili municny sklad do vzduchu a na blbej Ukrajine nevedeli urobit jedinu fotku BIOLABAKU. :D
Prave preto Ti to pisem. :D Cislo 10 som uviedol, aby si si to vedel zratat aj Ty. :D
Tie vas komancov trapia. :D Preto sa Fico pokakal v Bruseli. :D
Odporúčame