Samozrejme. Ty nie si SMerak, Ty mas len silne nutkanie Fica propagovat a branit. :D
VIes, ja som kozmonaut. :D A vcera som priletel z Marsu. :D
Samozrejme. Ty nie si SMerak, Ty mas len silne nutkanie Fica propagovat a branit. :D
VIes, ja som kozmonaut. :D A vcera som priletel z Marsu. :D
Uz sme dokonca dvaja, co musime zivit Vase paraziticke krky zo Smeru? :D Tak to ste fakt paraziti v presile. :D
Asi preto Ficinko stiahol chvostik, ked tam bol naposledy. :D
Cize Ty, nepracujuci Smerak sa cudujes, preco este na TEba robim? :D
Nie som prizivnik, aby som robli v statnej firme. :D A popri zamestnaneckom pomere este aj ponikam. :D TAkze Ta zivim dvakrat.
TAkze mily chlapce, pracujem a bezoma by si tu nenapisal ani ciarku. :D A ak by som bol nervozny, tak by som Va asi tak uspesne nevytacal. :D
Takze dakujem, stale sa od Vas dezolatov dozivem o sebe nieco noveho. :D
Ale ja Ta za idiota nepovazujem. :D Urazil by som tym idiotov. :D
Ze pravdivych. :D Este ani ten translator Ti dobre nefunguje. :D
ASi To je ten problem. Vy Smeraci radi sijete budy na ostatnych. :D NAmiesto prace a platenia dani, to som si vsimol. :D
Akurat sa bavim na tom, ako ste zo mna vytoceni. :D Az mi venujete samostatne prispevky. :D
Narozdiel od Teba to dokazem. :D Keby som to nevedel, asi Ta nevytocim ako samorezku. :D
A preco by som mal poznat vsetky Tvoje halucinacie a vymysly? :D Vas dezolatov je vela a ja som len sam. :D
ALe ved ja suhlasim. :D Smerakov v defraudacii a rozkradani este nikto neprekonal. Ste v tom najlepsi to Vam neupieram. :D
A ja sa nehadzem. Ja Vas musim zivit. :D
Za Teba pise telefon a nie Ty? :D Tak to sa potom necudujem, ze dokazes hovorit namiesto pisania na textom fore. :D Vy Smeraci ste iny majstri svetla. :D
Jasne, nevedel by som co s peniazmi. :D Ale som aspon rad, ze si prestal pastovat. :D
DAkujem, ked sa ma snazi urazit niekto ako si Ty, tak je to pre mna obrovska poklona a neskutocna sranda. :D Dokazujete mi tak, ako ste nevytoceni. :D
Je neskutocne, ako si dokazete dezolati sami nakadit do vlastnych prispevkov. :D
Zabavne, ked to pise clovek ktoreho FIco nachytal na socialne balicky. :D
Vy dezolati radi hovorite na textovom fore, to sa mi velmi paci. :D
To je nejaka kaviaren pre dezolatov? :D
ASi preto tu tolko kvicis, ako trafeny pavian. :D
Na textovom fore toho dezolati fakt vela nahovorite. :D VY inteligenti ste este neobjavili rozdiel medzi hovorenim a pisanim. :D ALe to sa Vam dezolatom stava casto. :D Mylite si napriklad Putinovu agresiu s ochranovanim Ruskych zaujimov na cudzom uzemi. :D
:D Taky si vytoceny, ze uz robis preklepy? :D
DAkujem, evidentne narozdiel od Vas dezolatov myslim. :D S tym suhlasim. :D
A nezim cele Slovensko. :D VY Smeraci nie ste cele Slovensko. Ste len ludia ktori mate alrgiu na pracovne navyky a tak musite parazitovat. Zivim Vas. :D
A Ty si uz videl pracujuceho Smeraka? :D
Odporúčame