SR by prezila. ALe VY deolati v nej nie. :D
SR by prezila. ALe VY deolati v nej nie. :D
Opakovani toho ceremonialu, ktory Ta Smeracika tak vytocil? :D ja Ti link opastujem znova, ten isty ktory dokazuje ze Fico je Gorila. :D Uplatny mafian a parazit. :D Ja za to nemozem, ze je to tak.
Dole si ma vraj chcel vyzvat na suboj rozumu, len si si akosi nevismol, ze si to ten svoj vobec nezobral. :D Ak ho vobec niekde mas, asi je dobre schovany.
Takze dakujem, urcite som sa zblaznil len preto, lebo vytacam zadubenych Smerakov faktami o tom, co je ich milovany FIco za zlodeja a defraudatora. :D Pretoze kazdy, kto nezdiels Vami Vasu politicku poplatnost a ubohost, mus byt predsa blazon. :D
A to je pravda, kto normalny by Vas Smerakov zivil na tych invalidnych dochodokoch a socialkach?! :D
Ze suboj. :D To si ma fakt rozosmial. :D A co by si chcel porovnavat? Ze mas problemy s logikou a chapanim? :D CHcel by si vysvetlit Fourierovy transformaciu? Alebo napriklad Laplaceovu tranformaciu? Alebo sa chces bavit napriklad o kvantovej mechanike? Kludne mozeme prebrat rozne temy. Nemam s tym problem, len by si najprv musel vediet, o com je vobec rec. :D Len neviem, ako by som Ti to vysvetlil, ked Ty tak rad ignorujes realitu a fakty. :D
Ja sa dochodku nedozijem a vdaka SMerakom ziadny mat nebudem. :D
Na vodku? Nie je to nahodou obluneny chlast Vas proruskych dezolatov? :D
A co tam? Je tam nejaka skola, kde Ta nenaucili gramatiku? :D
POdla mojich reci? :D Ved ja som cely cas ticho. :D Asi preto tu pracu mam, lebo narozdiel od Vas dezolatov poznam rozdiel medzi verbalnym a neverbalnym vyjadrovanim. :D
ANo, taki ako som ja myslia. :D To je ten najvacsi rozdiel medzi takymi ako som ja a takymi ako si Ty. :D
Ano, zivim sa pracou, platim dane a som na to hrdy. Som slnieckar, ktory nevaha zivit stat a vsetkych neonacistov a komunistov v nom. :D Mam to totiz v nature. Starat sa o Vas neschopnych. :D
Vsetci sa z Vas rehotali to je fakt. :D A robime to dodnes. :D Mas totiz problem napisat jednu suvislu vetu, aby davala zmysel. :D
No je pravdou, ze taky Fico mafian nikdy neodstupi. :D Vy Smeraci totiz neoplyvate sebareflexiou. :D
Ak klame, preco Ta to tak vytaca, ze az penis?
???? Ale ja nevidim rozdiel medzi nepracujucim osadnikom, no a TEbou nepracujucim SMerakom. :D Zivim Vas jedneho, aj druheho. Akurat, ze ten osadnik ma neotravuje a neklame a nerobi tupu a ubohu propagandu mi tu na tomto diskusnom fore. :D Natozdiel od Teba.
Ozaj, mna si nikto kupovat nemusi. :D Ja Ti prezradim nieco, co si v zivote ani netusil a nezazil. :D Ja sa dokazem uzivit sam a zivim sa pracou. :D To je nieco, naco mas alergiu.
Na tom ZOMRI maju evidentne viac urovne, ako cela dezolatska sebranka. :D Len si z Vas robia strandu, ale Vam dezolatom asi vyoperovali sebareflexiu. :D
500 euro je vysada Vas dezolatov podporujucich Kremlobotov. :D Nahrali Vas este aj na video. ALebo mi chces tvrdit, ze sa svojou hlupostou chvalite zadarmo? :D
Myslim, no a to je ten rozdiel medzi mnou a Tebou. :D
Ano, FIco dostal peniaze z privatizacie. Je to v tom videu, tam ich dokonca pyta a riesi aj zdravotnictvo teda smrada PAcku co otrcil kopyta, ze ho spoji s Hascakom, pricom je zabavne, ze sa tito komunisti uz davno poznali. :D
FIco mal 12 rokov, aby tie plynarne a elektrarne nejako zachranil. :D Neurobil nic. Len sa na tom nabali. :D
KUciaka dali zabit mecenasi SMeru, kedze Kuciak riesil Panama Papers. Dvoch teplych zabil postihnuty Jurko, kedze ho tak jeho demementny otec Kotlebovec vychoval. :D
A co na nej? :D Ved oni narozdiel od Vas Smerakov nedali nikoho zlikvidovat. Ani Kuiciaka ani Lucanskeho. :D Toto je Vas vysledok. :D
Samozrejme, ze ja nemam na to, aby som kradol a defraudoval. :D Uz by som bol davno ako VY Smeraci. :D Ja radsej tuto krajinu a tento stat zivim, v nom zivim aj Vas, aby som sa potom mal na kom zabavat. :D
Strasne by som mal smutny zivot, keby som nemohol citat tieto dezolatske halucinacie a vymysly Smerackych parazitov s alergiou na pracovne navyky. :D
Inak sa mi strasne paci, ako dokazete VY dezolati vymyslat "fakty". :D
Samozrejme, odleteli do inej dimenzie, ze?! :D
TO je fakt. :D Preplatil by tak aj tych Putinovych 500 euro, ktorymi Vas dezolatov financuje. :D
AAAAAAAAAAAa? Co to ma s tmy, ze to potom Hamas vyuzil? :D
Fico nakupil americke lietadla ale Vy ste zacali opluvat Caputovu. :D
Logika Vam Smerakom asi vela nehovori. :D
Odporúčame