A Slovenko bude platit vyplaty darmozracom a prizivnikom, ako je napriklad Blaha. :D Gratulujeme, to sme od Matovica daleko neposkocili. :D
A Slovenko bude platit vyplaty darmozracom a prizivnikom, ako je napriklad Blaha. :D Gratulujeme, to sme od Matovica daleko neposkocili. :D
Z clnaku: Republika sa zatiaľ aktívne pripravuje na voľby do europarlamentu a viaceré tváre jej kandidátky už z bruselských zdrojov dostávajú svoj príjem.
Toto je najlepsia ukazka oportunizmu nacionalistov. :D Chciet peniaze z EU, prizivovat sa, ale zaroven hlasat, ze chceme z EU vystupit. :D
Uz aj Cina, kde je lacna pracovna sila a vyrabaju pre cely svet, ide prenasat vyrobu k nam. :D To sme teda dopadli. Zase sme sa neposunuli k investiciam, ktore vyrabaju produkty s vyssou pridanou hodnotou, ale len k manualnej vyrobe.
Aha, tak to preto si sa tak splasil, ked som Ti ukazal zrkadlo. :D
Samozrejme. :D Ty si odbornik na slovo vzaty. :D
Minule si mi pisal, ako sa mame chranit pred COVIDom dezinfekciou infraziaricom. :D
A na Ukrajine si mi dokazoval nejake BILABAKY. :D
Odkedy v Petrhohrade obmedzili Google, tak im nefunguje dobre translator. :D
Nevola sa to precedens. :D
Vola sa to OPORTUNIZMUS. :D Ak kritizujem ameriku za to, ze je imperialisticka, tak sa sam nemozem chovat imperialisticky. Ak nadavam, ze Amerika napadla Juhoslaviu, ci Siriu, tak ja nemozem napadnut Ukrajinu. :D
Skus si pojem OPORTUNIZMUS vygooglovat. :D Aby si pochopil vyznam toho pojmu.
Ja narozdiel od Kremlobotov myslim a nie vymyslam si. :D
Spajanie sa s nepriatelkym paktom je Kremlobotia halucinacia. :D Tak ako aj zabijanie etnicky rusov a upalovanie desatisicov deti na ktorych sa ani sami Kremloboti neviete dohodnut. :D
Obdobne je to aj s biolabakmi. :D
Takze asi by to chcelo aby ste menej fabulovali. :D
Aky natlak? :D O com to melies? Ukrajinci jednoducho nechcu Putinovu "demokraciu" a velky Sovietky zvaz. Co je na tom nepochopitelne?
To je fakt, Rusi zabili viac svojich vojakov, ako tych Ukrajinskych. :D Ale to nedokazuje to, ze su altruisti. :D
Vidim, Tvoja sebareflexia z toho, ze sa smejem sam na sebe je prekvapujuca. :D Necakal som, ze sa sam oznacis za idiota. :D
Ahaaaaa, takze kedze kromanonci vyvrazdili neandrtalcov, tak ja teraz mozem utocit na Teba? :D MAs zaujimavu logiku. :D
Malo smajlikov? :D Takze uz mas problemy s chapanim obsahu, ked sledujes smajliky? :D Mozno Ti potom unika kontext. To Ta nenapadlo? :D Alebo to boli?
Prene tak. :D Rusi chcu na Ukrajine prosperitu, mier a lasku. :D Preto tam neprisli s borscom a vodkou, ale s tankami a raketami. :D
Ano, vidim ten rehot na Tebe. :D NEcakal som od Teba tolko sebareflexie. :D
No zabavne je to, ked spominate oplotenu ambasadu, ale Vas milovany Fico nakuúpoval v amerike vojensku techniku. :D U komancov je zadubenost bezna, ked zhadzuju vlastny bordel na inych. :D
Shahed ci Shakhed? :D
Uz si to tu velka krat pisal, ze sa na sebe smejes do popuku. :D
Ale ta Tvoja sebareflexia je pre mna prekvapujuca. :D
Bros spustil trapnu Kremlobotiu propagandu o zelenom Alzacikovi, ktory sa podoba na Putina. :D
Plakat nad tym, ze niekde nemozes sirit trapnu Kremlobotiu propagandu je prejavom hluposti. :D Ved aj keby si sa vykadil na ulici (co je vlastne to iste, ked pozeram Vase prispevky), tak Ti to asi tiez nedovolia. :D
Ty nemozez za to, ze mas problemy so zdravym usudkom? A co s tym mam ja?
Nie je zabavne, ked pasomnica a prazit, niekomu nadava do simpanzov? :D Ved bud rad, ze Ta ma kto zivit. Tvoja socialka nepada z neba. :D
??? Ukrajinci tvrdia, ze nemaju problem jedna z nacistami z RuZZka. :D Len sa musia Putinkvi muzikovia vratit domov. :D
A o com klamem? :D Ved ste sirili hoaxy o tom, ze tam Putinko posiela humanitarnu pomoc na zaciatku vojny. :D A jeho vojacikovia medzi tym rabovali supermarkety od vodky a ukrajinske bytovky od bielej techniky. :D
Odporúčame