???? A kde kedy Rusko a Putinovi vojacikovia bombardovali teroristov? :D Ked samy seba trafili? :D
TO Vam Putinofilom fakt udiera KGB hlupost na mozocek? :D
???? A kde kedy Rusko a Putinovi vojacikovia bombardovali teroristov? :D Ked samy seba trafili? :D
TO Vam Putinofilom fakt udiera KGB hlupost na mozocek? :D
Mozem vediet co su to "slovenske zaujmy"? To je nieco, co pasuje Vam prizivnikom a dezolatom? :D
A kde by ste inak Smeraci prepierali nakradnute peniaze? :D To sa uz cudujes nad vlastnou defraudaciou? :D
Dezolatom nikdy nedojde, ze Fico defrauduje tento stat. :D
Dezolati totiz ignoruju fakt, ze FIco chvalil misiu v Afganisatane, ale dnes ked z Afganistanu utekaju migranti, tak je na vine nejaky zapad. :D Ked Fico kupoval americke zbrane, tak to bolo v poriadku, lebo Caputova je americka agentka. :D
Dezolatom nedoslo ani to, ked zverejnili nahravku Fica v Gorile. :D Odignorovali Fica na Bodorovej chate. :D
A minule som sa dozvedel, ze medzi dlhom a zadlzovanim je rozdiel. Dokonca za FIca je 8 mesiacov uz pol roka. :D Pricom u Matovica je 10 mesiacov uz cely rok. :D
TO cakas od takych ludi, ze nieco pochopia? :D Si dost naivny.
Cize z Tebou vymyslenych zaznamov vyplyva to, co Vam dezolatom vyhovuje? :D Mucili ludi? Koho mucili? Mafianov, zlocincov? Boli im dokonca preposielane listy, aby sa obesili? :D
Chlapce, Vam dezolatom fantazia riadne udiera na mozog. :D A to je prekvapive, ze nejaky vobec mate. :D
TO je fakt. :D Nikto doteraz nedokazal vygumovat tolko dezolatov, ako Fico. :D
A to prebral este hlupakov aj Republike. :D
??? Zatknuty mafian za Fica? :D TO chces tvrdit, ze mafia zacne zatvarat samu seba? :D
Ste neskutocne zabavni. TAk ako ked tu halucinator MINDRACIK pisal, ze vraj Kovacik je postrach mafie. :D So svojim skore 61:0 co je pomer ututlanych k vysetrenym kauzam, sa musi fakt mafia Kovacika bat. :D Asi ako krava sa boji muchy. :D
Ale to Vam dezolatom nevadi, ze si kadite do vlastmych prispevkov. :D Oportunizmus a pokrytectvo je u Smerakov a komunistov bezne. :D
No v Cesku maju STBabisa a my tu mame komunistu Fica. :D Je smutne, ze oba narody sme postihnuti komunistami a nedajboze sa tych pasomnic zbavit. :D
No je pravda, ze Sutajko Estok nikdy nerobil. :D Ten chudak sa cely zivot prizivuje, inak by nebol v politike. :D
To sa s Tebou da suhlasit. :D Estok v dementizme a hluposti prekonal aj Matovica. :D
Je zabavne, ked Smeraci nieco dozvedcuju. :D Napriklad ste dosvedcovali to, ze je Caputova americka agentka, len ste akosi pozabuli na to, ze FIco nakupoval americku vojensku techniku. :D Nevadi, ved oportunizmus pokrytectvo a klamanie aj samych seba, je u Smerakov bezne. :D
Je pravda, ze Smerakom by som nedal ani cent. :D Uz ste sa tu nakradli dost.
AKoze nie? :D Ved Smeraci dokazali zotrocit Slovensky narod dokonale.
CHlapci, zase halucinujete. :D Jedno je projektova dokumentacia, co je casto vysledkom diletantov, kedze projektanti su casto len kreslici.
Druha vec je realizacia a povolenie. :D Existuje nieco, co sa vola parportizacia, co sa vacsinou realizuje pred stavou. JE to prave preto, ze keby sa niekto odvolaval na to, ze mu bol poskodeny majetok pri realizacii. TAktiez nemozes robit len tak cosi, bez povolenia vlastnika majetku. Jednoducho to nejde.
TAkze asi by to chcelo, aby ste vobec vedeli, ako to cele funguje.
U takych ako ste Vy sa neda formovat nieco, co neexistuje. :D Masirovat mozog mozu len tomu, kto ten mozog ma a to nie je Tvoj pripad. :D
Ved prave preto nam Fico nezaspieval ako Meciar. :D Nemohol, lebo musel zachranit mafianov mecenasov. :D
Ked mi do hlupakov nadava SMerak, tak to beriem ako poklonu. :D
Ano, myslim a to je ten najvacsi rozdiel medzi mnou a TEbou. :D
61:0 pre mafiu je vlastne boj proti mafii. :D
Vam trollom nevadi, ze KOvaci ako prokurator nevyriesil jediny pripad. :D Z uboheho zametaca zrazu robite chudaka disidenta, ktoreho dala mafia odstranit len preto, lebo neobvinil jedineho jedneho mafiana. :D
?????????? MAfia odstranuje samu seba? :D
Ved Kovacik neobvinil jedineho mafiana, naco by ho mali odstranovat? :D
CHlapce, melies sprostosti, tak ako ked si mi pisal o tom, ze mame dezinfikovat infraziaricmi. :D Nemas to v hlave celkom v poriadku. :D
Mna najviac zabavilo zvysovanie danoveho zatazenia primov z dani fyzickych osob. :D Takze nam budu dvihat dane, aby svojim volicom narobili socialne balicky. :D Smeraci sa uz chvalia tym, ze zase budu orkadat pracujucich ludi.
Odporúčame