Vsetci nie. :D Su aj taki ludia, ktori nemaju problem dokazovat to, co sami tvrdia. :D
Vsetci nie. :D Su aj taki ludia, ktori nemaju problem dokazovat to, co sami tvrdia. :D
Nahradi? :D Ktokolvek, co narozdiel od Vas dezolatov chodi do prace. :D A plati dane.
JE zabavne, ked VY Smeraci komentujete myslenie a dokonca realitu, ked ziejete v tej svojej. :D
Cize Ty nemusis dokazovat svoje tvrdenia? :D Proste to z Teba vylezie ako exkrement a vsetci to mame akceptovat, aj ked svoje tvrdenie nevies dokazat? :D
AKoze sa nedali GOOGLOVAT? :D VEd dezolati, antivaxeri a samozvani odbornici tu davali linky jedna radost. :D
A to ma este pobavili, ked na preklad odbornej publikacie pouzili Google translator a vysiel im presny opak, ako bol v clanku napisany. :D
Je zabavne, kolko samozvanych odbornikov na COVID tu mame. :D
Někteří obchodníci začali od října do Česka dovážet ruský plyn, napsal na sociální síti X ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (STAN). Potvrdil tím informace z účtu ekonoma Lukáše Kovandy, uveřejněné krátce předtím na sociální sítí X. Informovali jsme o tom zde. Z celkového objemu dodávek od ledna do konce října letošního roku podle Síkely ruský plyn tvořil 79,6 milionu metrů krychlových, tedy 1,2 procenta.
TAkze je to halucinacia a vymysel. :D
Eurostat??? Tak skus dat link. :D
TO je fakt. :D Aj Cesko ma kopu dezolatov, ktori namiesto chodenia do prace, radsej protestovali proti Fialovej vlade. :D
STBabisa tiez volia len ludia postihnuti komunismom a dost vygumovani. :D
Skusil som to Googlovat a tato halucinacia je len na DEZOLATSKYCH Strankach. :D
A to ste sa dozvedeli na ktorom dezolatskom mediu? :D
ZE myslel. :D Mysliaci dezolat je fakt dobry vtip. :D PObavil si.
Taraba to nie je ten uchylak, co namiesto poslancovania sleduje malolete dievcatka? :D
Dezolati a propagnadisti mju kopec linkov. A vsetky su srandovne. :D
osem mesiacov je vraj pol roka. :D
To sa im len v Petrohrade pokazil translator. :D Mne minule pisali tito chudaci, ze mesiacov je pol roka. :D
To si opisoval Lubka Blahu? :D TO je ten Smerak s alergiou na pracovne navyky. :D
Co cakas od tupeho propagandistu a agitatora? :D Dezolati tu nevedia prezentovat vlastne myslienky, len pastovat dezolatske halucinacie a hoaxy. :D A cim vacsia sprostost to je, tym castejsie to pastuju. :D
TO je fakt. :D Chapat prejavy ludskej hluposti vo Vasich prispevkoch ani nechcem. :D
IQ bezneho cloveka je co? Vy dezolati sa povazujete za normalnych? :D Preco potom nepracujete, ale prizivujete sa na nas?
Nejak Ti tam vypadol Focus. :D Ale to nevadi, dezolati radi opominate podstatne veci. :D
Markiza robi prieskumy? :D Odkedy? Nejaku mas bujnu fantaziu. :D
Blanar je Conchita. :D Uz ste ho premenovali?
Odporúčame