Exminister práce Richter potvrdil nové dane. Prídu už od nového roka, vláda plánuje viac zmien
No nic. :D Zase som sa podozvedal nove veci. :D
Sam o sebe, co som za debila, tupela a nedouka, ktory nepozna vsetky odborne poublikacie a definicie roznych fantasmagorov z internetu. :D
Dozvedel som sa, ze je nieco ine DLH a nieco ine ZADLZENIE. :D Cize ked som zadlzeny, tak nemam dlhy a naopak. :D Divne, ale takto to vychadza podla trollej definicie. :D
TAktiez som sa dozvedel, ze hypoteka nie je forma pozicky. :D Hypoteka je nieco asi zazracne ine. :D Dozvedel som sa, ze raz musim mat na hypoteku prijem a potom zase majetok, ktory nie je moj, ale patri zrazu banke. :D Ako sa to stalo netusim, ale vraj je to tak. Z nicoho nic uz to nie je moje, ale vlastnikom je banka. Zazrak. :D
No a samozrejme som sa dozvedel aj to, ze HDP je vlastne nieco ako vyplata. :D Dostava ju ten, co ju nevyrobil, co je vlastne taky paradox. :D
Cim castejsie sa tu zastavim, tym viac zacinam byt udiveny tym, aku bujaru fantaziu tu maju poniektori diskuteri. :D
DObru noc. :D