Nevrati. :D Ja sa vdaka Ficovi a takym ako si Ty, dochodku nedozijem.
A ak nie si dochodca, Fica si nevolil, len sa jeho a seniorov zastavas, tak by si sa mohol radsej venovat praci. :D Normalne chodit do prace a platit dane. Nie sa len prizivovat.
Lebo mna strasne bavi sledovat Vas nevolicov FICA, ako ho branite, Vas ludi ktori nie ste dochodcovia, ale pisete tu ospevne ody na dochodcov.
Vies, pripominas mi tu reklamu na MIlku. :D A svišť ju potom balil do fólie. :D


