Je pravdou, ze tych 200 euro sa tyka pracujucich ludi. .D Taky Fico robil socialne balicky, ktore pre pracujucih niesu, len ich museli a musia pratit. :D
Je pravdou, ze tych 200 euro sa tyka pracujucich ludi. .D Taky Fico robil socialne balicky, ktore pre pracujucih niesu, len ich museli a musia pratit. :D
Igorko kradol rovnako, ako Vase politike idoly zo Smeru. Otazka znie, preco zlodejinu tych svojich branis. :D
Nepopieram Matovicuv debilizmus. Lebo aj on 200 eurami spajal to, co autor tohto clanku.
Akosi si obaja neuvedomuju, ze jedna vec je 60 pridavok na dieta, no a 140 euro je DANOVY BONUS. :D Ma to v nazve pojem DAN. To znamena, ze ten bonus moze dostat len ten kto pracuje a plati dane. A je znova faktom, ze nemoze mat rovnaky danovy bonus niekto, kto dane plati z niminalnej mzdy napriklad ako zivnostnik a ten co musi platit povinne dane a odvody zo svojho prijmu, ako zamestnanec.
Takze prosim rozlisujte pojmy, ked niekto berie z verejnych penazi, no a ked len niekto menej k tym verejnym financiam prispeje vdaka danovemu bonusu na dieta.
Ja mam bezdetnych zamestnancov, ktori si porovnavaj cistu mzdu s tymi, co deti maju. A vysvetlujem im, ze nech si porovnavaju hrubu mzdu, lebo ta je porovnatelna. Toto tu je obdobne.
Pre neho urobia ministerstvo na mieru. ::D Bude sa to volat ministerstvo zbytocnosti a parazitizmu. :D V tom su ludia ako on prebornici. :D
Znamena to to iste, co napisal EUROBOLSEVIK. :D Jeho si sa na to rozkladanie nejakeho Rizmana preco neopytal? :D
:D TEn neoliberalny idiot sa na TEbe trollovi strasne zabava. :D
??? TO Vas tolko Smerakov umrelo od hladu, ked Vam zatrhli socialne balicky a podpory pre nepracujucich? :D
Otazka znie, dokedy ten paraziticky statny aparat budeme vladat zivit?! :D Mne sa uz nechce. A ked bude mat takych pocitov viac ludi, potom Smeraci vykapu od hladu. :D
Inak dakujem. :D Toto je ta najkrajsia poklona od dezolata, akou ma castujete. :D Este mi napis, ze som vraj nervozny, aby si tu svoju halucinaciu dopiloval do dokonalosti. :D
Lebo ked je troll nenervozny, tak ostatnym nadava, ale ked je niekto nervozny, tak si z trola robi strandu. (to je ironia). :D
MIly NOSTROMO. :D Nevidim rozdiel medzi Rasim a Remisovou. Jeden je neschopny doktor, d,ruha je neschopna babkoherecka. :D
MIly NOSTROMO :D Nevidim rozdiel medzi mafianom FIcom a dementnym blaznom Matovicom. :D
Mily NOSTROMO. Ja tu narozdiel do Teba politikov kritizujem a nie obhajujem. :D Ze je zaduben cast populacie osprostena nacionalizom je fakt. :D Ak chces totiz pre stat a tento narod nieco urobit, tak zacni pracovat a prestan sa prizivovat.
Presne tak. :D Paraziti a prizivnici z parlamentu, mozu kedykovelk odvolat prezidentku ktoru si volili ludia a nie prizivnici. :D
Dovodov je vela. :D Huliak je asi tak odborne zdatny minister, ako si Ty. :D
VYmyslenik, fabulant. :D Akurat, ze on narozdiel od TEba nevymyslel BILABAKY, ani dezinfekciu infraziaricom. :D Akurat, sa chce chodit klanat do Moskvy, co dokazuje jeho nizku inteligenciu a silny smysel pre rektalolezectvo. :D
Fico gulky nema. :D KEdze je smradlavo hranaty, tak ma kocky namiesto guliek. :D
Presne tak. :D Vrana k vrane sada, parazit si prizivnika hlada. :D
No je pravda, ze neexistuje svinstvo v ktorom by SMeraci a hlavne FIco nemali svoje dlhe paprce. :D
Problem SNS je to, ze ich nacionalisticku retoriku prebralo mnoho dalsich stran. :D Nakoniec aj Smeraci. :D SNS uz nema co noveho a dobreho priniest, teda okrem zabavnych bonmotov a breptov svojho predsedu, ktory svojou hlupostou zabava cele SLovensko. :D
Hlupost nie je choroba. Chorobu vies totiz liecit. :D
Debilita a idiotizmus sa studuje? :D
Inak si si vsimol, ze tak ako ako vlada debila z Trnavi, tak aj ta pred nim a ta po nom, nam akosi mnozia ministerstva? :D Este ani nezacali, no a uz sa dohodli na tom, ze budu viac parazitovat. :D
Ked sme prezili jedneho idiota a trikrat mafiana, tak to nejako dame. :D
Fico vybavi svojim volicom 15ty dochodok, 15tu socialku, vyrobi im nove socialne balicky, no a my pracujuci budeme mat aspon tak 30-40 percentnu dan z prijmu. :D
Odporúčame