Potom co sme prezili Fica a jeho mafiansku bandu, prezijeme uz vsetko. :D To je fakt.
Potom co sme prezili Fica a jeho mafiansku bandu, prezijeme uz vsetko. :D To je fakt.
To uz trolli neviete ani pouzivat Photoshop, len Winskicar? :D Ze si takych Smerakov vymenil na fotke za LIpsica. :D
A Kuffu nie? :D Ved Kuffovcov rozklada kazdy a su vsetkym na smiech. :D
Je zabavne, ked o nebezpecnosti niekoho pisu komunisti s neonacistami. :D Zaujiamve, ze viete identifikovat nebezpecenstov, len pracovat nedokazete. :D
Cirkev nie. :D Len poniektori moralne vyspeli veriaci. U tych ortodoxnych sa vyvinul debilizmus. :D
Keby sme tak FIcimu navrhli dodatocne zdanenie PENTY a Bodorovcov, co by asi tak na to povedal?! :D FIcino by sa zrazu zo socialistu stal velky kapitalista. :D
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/662…
TU mas clanok, ktory dokazuje ze nam v roku 2015 zacala klesat zivotna uroven. :D Je tam aj graf. :D
Takze podakuj sa FIcimu, ze musis chodit na tu potravinovu zbierku do LIDLU. :D
Doli mi jeden troll odporuca pretiret si oci, pricom on sam krasne odignoroval toto:
https://www.youtube.com/watch?v=bylUdU7VCW4
https://www.youtube.com/watch?v=qOpmWMFP1bQ
https://www.vlada.gov.sk/robert-fico-vo-wash…
Je strasne zabavne, ked slepy ignorant mi napise, ze si mam pretriet oci. :D
Ja si mam pretriet oci? :D To mi napise halucinator, ktory nechape, ze nebyt FIca a jeho smradu, tak nikto nemusi davat potraviny ludom v nudzi? :D
Tie tisice ton potravin musel niekto vyrobit. :D A Smeraci to neboli, kedze maju alergiu na pracovne navyky. :D
A naco by to inicializovali? :D Je to ako keby Smeraci chceli vystupit z EU, no a pritom cakaju len na EU fondy aby ich rozkradali. :D
Len ako to rozchodia dezolati, ked bude namiesto prezidentky teplos? :D Zeby sa dezolati zrazu zmenia na LGBT friendly? :D
Ked nam FIco zvysil za 8 rokov zahranicny dlh z 53 miliard, na 113 miliard, tak som zvedavy aky dlh stihne vyrobit teraz. :D Budu ho splacat nie nase vnucata, ale aj pravnucata. :D
VEd 3,5 roka caka na nove socialne balicky. :D A na pracu ma alergiu. :D
Keby Pelegrino nechcel byt prezidentom, tak urcite nenecha pre mierovat smradoFIca. :D
A co sa mne paci, alebo nepaci je pre Vas tazke na pochopenie. :D Ja som demokrat, takze akceptujem volby, aj ked nas pracujucich a platiacich dane, prevolia nepracujuci a parazitujuci volici Smeru. :D
Je zabavne, ked o realite pisu ludia, ktori zijete v intej dimenzii. :D V takej, kde nie je FIco ani v GOrile, ani na chate u Bodora, pripadne v takej kde za jeho mafianstvo, zlodejinu a klamstvo moze samozrejme zly plesnivy Soros. :D LEn nie hranaty smrad Fico.
Ale moze. :D Keby mech zemiakov nemohol riadit tuto krajinu, asi by sme tu nemali tolko nepracujucich dezolatov. :D
Takze Fico uz zase zaviedol novy socialny balicek pre nepracujucich? :D
Ved PENTA chce mat vsade svoje biele kone. :D VYhrali ste jedny volby a uz sa Smeraci citite, ze budete riadit cely svet? :D CO ked Pelegrini skonci ako FIco? Teda ako mech zemiakov?
Uz len to, ze by si myslel, je dnesny najlepsi vtip. :D
Odporúčame