TO som rad, ze nemas sam od seba velke ocakavania. :D LEn som prekvapeny z Tvojej nahlej sebareflexie. :D
TO som rad, ze nemas sam od seba velke ocakavania. :D LEn som prekvapeny z Tvojej nahlej sebareflexie. :D
Vidim, ako sa na sebe smejes, to je fakt. :D
Ano, ja si vystacim s informaciami ktore si viem overit a su faktami. :D Asi preto tak pohlaky vytacam smradoSmerakov a mentalne narusenych jedincov. :D
ROzmyslanie a pravda su evidentne slova, ktorych vyznam nepoznas. :D
Ako Ty Smerak mozes vediet, z coho sa da zarobit? :D *Ved mas na pracu alergiu. :D
A to uz sam reagujes na seba? :D CHlapce, Tebe ten psychiater asi velmi nepomohol. :D
Preco by som mal chapat prejavom ludskej hluposti. :D
JE mi jasne, ze sa na sebe rehoces. :D LEn som nevedel, ze mas take bohate skusenosti s psychiatrami. :D
Asi si si to Smeracik nevsimol, ale nereagujem na to o kom ten chudacik pise, ale co pise. :D JE zabavne, ked VY Smeraci komentujete myslenie, alebo pracu, teda cinnosti ktore ste v zivote nerobili. :D
Ja sa velmi sklabim. :D S kazdym vytocenym smradoSmerakom. :D
Ty sa musis sam na seba pokpukat od miechu. :D TO mas recht.
CO sa tyka toho Sorosa, tak ten platil cez Open Society FOnudation prave FIca. :D Ale to si uz akosi vytesnil z hlaviky makovicky, kedze TI to nepasuje. :D
???? UPlacali? Akoho uplacali? Ja som si vsade po nete vsimol, Smeracke kauzy. FIca s Hacakom, alebo u Bodota?! :D
ZE prave Vy Smeraci idete niekomu vycitat uplacanie. To je akoze sebakritika?
Inak vidim, ze s psychiatrami mas bohate skusenosti. :D TO aj tych som TI platil z mojich dani? A cez potvrdenie od nich poberas ten invalidny dochodok a Ficove socialne balicky? :D
Cize v Tvojom vyleve hluposti je aj zmysel? :D A vie ho vysvetlit len psychiater? :D
Chlapce, tak to si si teraz riadne nalozil :D Evidentne len psychiater chape Tvoju mentalnu disfunkciu. :D
A vidim, ze si sa pod svoj vylev aj podpisal. :D
Ako viac? :D VEd som Ta chudacik vytocil do nepricetnosti. :D Este si sa sam priznal k tomu, ze si jahnacina :D
Medzi Ficovou mafiona Matovicovou mafion rozdiely nerobim .:D Narozdiel od Vas politikov nemilujem a neobranujem. :D
Takl to by uz FIco davno sedel v base. :D
Ano vidim, ze Vy Smeraci ste na tom tak uboho, ze musite pastovat svoje vlastne vymysly. :D Mas pravdu, ze nie sme pribuzni. :D Ja idiotov a parazitov v rodine nemam. :D
Vidim, ze VY Smeracke ovecky a barani s tym senom mate bohate skusenosti. :D
Ja viem oho som volil. :D Akurat, Tebe nastavujem zrkadlo. A Ty tam vidis exkrement. :D
CIze ja mam vediet, ze sa sam sebe smejes? :D NO to ma akosi nezaujima, Tvoj idiotizmus totiz nie je moj problem. :D
ANo, nie si moj pribuzny. :D SI clovek s alrgiuou na pracu, ktory sa musi prizivovat na inych, inak by si umrel od hladu. :D Mne je to jasne! :D
Z blazinca? :D Takto nazyvate Vy Smeraci ludi, ktori na Vas pracuju? :D Ja som len ukazal, co ste za parazitov a prizivnikov, ktori ste v zivote nepracovali a len sa prizivujete na mojich daniach. :D
CO Smerak a Smeracky volic, to parazit a prizivnik. :D
Je pravdou, ze Kuciaka dali Smeraci zlikvidovat. :D Aj Lucanskeho aby z neho nebol kajucnik. :D
No a co sa tyka vlastizrady, tak je zabavne ked o tom pise privrzenec Fica, ktory nam nakupil americke vrtulniky a stihacky. :D Demencia SMerakov asi nema hranice?! :D
Od TEba? Nepracujuci Smerak, mi dava nieco gratis? :D Prepac, aj ked mas hluposti na rozdavanie, tak ja si ju od Teba nezoberiem. :D
Dobre som sa nasmial. Parazit ktory ma vyciciava mi ide davat nieco gratis. :D
Ale ved to som pisal. :D Asi mas problemy s citanim a aj chapanim.
Ja som demokrat, no a volby akceptujem. Jednoducho nepracujuci ludia ste prevolili pracujucich. Budu nove socialne balicky pre parazitov, bude 15ty dochodok a socialka, no a nam pracujucim dvihnu dane aspon na 40 percent.
CO sme si zvolili to tu mame. Ja tu nerobim prevraty, ani nejake protesty, ako ste robili Vy za posledne 3 roky. :D Alebo to este aj za VAs kvikot a pistanie moze niekto iny?
Odporúčame