Konecne si sa priznal k tomu, ze len parazitujes. :D Odbornik na dezinfekciu ifraziaricom je v kontakte s uradmi. :D DOkonca sa vyjadrovali k stavebnym objektom. :D
CHlapce, ved Ty ani netusis, ake stavby ktory urad povoluje. :D
Konecne si sa priznal k tomu, ze len parazitujes. :D Odbornik na dezinfekciu ifraziaricom je v kontakte s uradmi. :D DOkonca sa vyjadrovali k stavebnym objektom. :D
CHlapce, ved Ty ani netusis, ake stavby ktory urad povoluje. :D
Druhy nick? :D TO pises prave Ty? :D Co si sa tu registroval nedavno? :D
Nie nepoznam. :D Nepoznam kazdu pijacu co sa na mne prizivuje. :D Je Vas velmi vela. :D
Ja som si vsimol, ze Tebe sa paci FIco. :D PReto tolko lasky a propagandy Smeru. :D
Ano viem, vsimol som si to hlavne na Tebe. :D Uz si mi tuto svoju mudrost a smiech opastoval vela krat. :D
Pisem o praktikach ktorejkolvek vlady. :D To len Ty poplatny propagandista si si nevismol, ze ja tu za nikoho neagitujem. :D
ANo, ja ani nechcem chapt Tvoju politicku prislunost, poplatnost a hlupost, ktorou sa tu este aj chvalis. :D
??? Ty si mi aj niekedy rozumel? :D Zase sa precenujes! :D
Nech si ich vymenia, kolko len chcu. :D Nechapes, ze stale len vymenia OLANO parazita za SMER parazita, no a vysledok bude stale ten isty?"! :D A to si ma vraj doteraz rozumel. :D
Ak je niekto schopny a rozumny, tak urcite neskonci v statnej srpave. :D Tam koncia neschopni ludia blizki politikom. :D
Ty mas len 3 roky? :D Lebo ja mam takych poznatkov za 30 rokov. :D
Na Ficovi to skusali ako prvom. :D TO len jeho zamilovani volici si to nevsimli. :D
Ak je niekto schopny, tak urcite nejde robit na teple statne mestecko, zabezpecene politikom kamaratom a parazitovat na danicha inych ludi. :D Schopni ludia nerobia v statnej sprave. :D
TO bude asi tym, ze Smeraci maju vkus skor na opice. :D
Ano, teraz budete VY Kvicat "Lebo FIco" a to uz bude v poriadku. :D Oportunizmus SMerakov nepozna hranice! :D To som si na vas uz davno vsimol.
Smeraci nakupia americke vrtulniky, lietadla a pridu s obrannou zmluvou s USA, ale americka agentka je Caputova. :D Sprostost volicov Smeru je ako vesmir, nekonecna. :D
TO teraz opisujes 30 rokov praxe nasich statnych uradnikov? :D
Este mam aj pridat? :D VEd som TI nalozil tolko, ze uz bozkavas topanky. :D
Neviem, nevidim rozdiel medzi Ficom a Matovicom. Pre mna je parazit ako parazit. :D Mafian ako mafian a zlodej ako zlodej. :D Ty tam rozdiel vidis? :D
Nazor pravnika. :D Akeho? Takeho ako Sutaj? :D
Ale ja nevidim rozdiel medzi OLANO a VAmi Smerakmi. :D Parazit ako parazit. :D
Skusali aj Fica, ten je zase prilis hranaty. :D Aj namiesto vajec ma len kocky. :D
Ahaaaaaaaaa, takze "Lebo Matovic" je v poriadku, len ked je "lebo FIco", tak je to zle? :D TO Smerakom musia demenciu do tej hlavy nanucovat, alebo sa tam nachadza prirodzene? :D
Za idiota dakujem. :D Od niekoho ako si Ty, je to obrovska poklona. :D
Zaplavujem diskusiu tym, cim chcem. :D Vy Smeraci to tu zaplavujete ekremetami, ktore nazyvate nazormi. :D Ja sa na tom smejem a vyvraciam to, :D
A kto som? Som niekto kto ta zivi, bezomna by Ti socialka nechodila. :D Ani Fico by TI nemohol narobit socialne balicky.
Open Society Fondatiou je financovana Sorosom a robil pre nu Fico. :D
Ale to Vam Smerakom akosi nevadi. :D JE faktom, ze smerobanda a ich rozkradacka nie je dielom len FIca jednotlivoca, je Vas tam kopa. :D
Odporúčame