Uz si sa mi tu tym pochvalil aspon 10 krat. :D Stale to iste pastujes, to uz Ti dochadza fantazia? :D
Uz si sa mi tu tym pochvalil aspon 10 krat. :D Stale to iste pastujes, to uz Ti dochadza fantazia? :D
:D Aha, takze dala mu pokyn preverit. :D A trolli z toho uz robite zavery. :D
Ano, krasne to na TEbe vidno. :D
Ty troll pises nieco o uvedomovani? :D Ty ktory si prisiel s BILABAKmi? :D Alebo s dezinfekciou infraziaricom? :D
Myslenie je tiez cinnost, ktora TI nie je velmi blizka. :D
Asi by z toho nic nebolo. :D Na to, aby sa v tej bioplynke tvoril bioplyn su totiz potrebne exkrementy, no a tie tu vypustate len VY Smeraci. :D V tom ste jedinecni. :D
Ale len jeden. :D Keby tych palcov bolo viac, dalo by sa to povazovat uz za pracovny ukon. :D A na to mate v Smere alergiu. :D
Ale pisali o nom ako o hanbe. :D Ved potom co sme si ho zvolili, tak do tyzdna zacal nadavat novinarom. :D Stal sa z neho FIco 2. :D
TAkze novinari si Matovica podali rovnako, ako Tvojho milovaneho FIca. Problem je v tom, ze na Tvojho milovaneho FIca si to podla Teba dovolovat nemali. :D
Uz TA zacinam urazat? :D Chlapce, to skor Ty konecne zacinas chapat to, co TI pisem. :D
KEby som chcel Smeraka inteligentne urazit, tak je to nemozne. :D Nemate totiz sancu tu inteligentnu urazku pochopit. :D
Ano, ved Ty si toho najlepsim prikladom. :D
VEd si sa mi tym tu pochvalil niekolko krat, ako sa na sebe smejes. :D Vsimol som si, ze si to tu pastol aspon 5 krat. :D To Vam Smerakom uz dochadza aj fantazia? Neveriiiiiiiiiiiiiim. :D
Prave som dostal jeden super napad. :D Je to napad ako aj z politikov Smeru a ich volicov urobit nieco prospesne pre spolocnost. :D Vzhladom na to, ze pri otvarani ust im z nich unika akurat poriadny smrad, ktory znamena ze je tam metan, tak by sa to dalo vyuzit.
KAzdemu SMerakovi by sme na hubu namontovali odsavanie a to by koncilo potom v bioplynovej stanici. :D Tu by sme zase mohli napojit na kogeneracnu jednotku. Z toho smradu, ktory z nich vychadza by sme tak mohli vyrabat nielen elektrinu, ale este aj teplo. :D
A konecne by bol SMerak a jeho volic aj v niecom prospesny pre tuto spolocnost a tento stat. :D Konecne by neboli len paraziti. :D
ASi tak. :D Kazda mafia tam chce mat svojich vernych ludi. :D Robli to tak Meciar, robil to tak Dzurinda, robil to tak Matovic a robil a bude to tak robit aj Fico. :D Mafiani a paraziti sa nezapru. :D
Takto vyzera Tvoj smiech? :D Skripajuce zuby a pena na hube? :D VIdim, ze Smerakom po tychto volbach znova ego niekolko krat preskocilo ich inteligencne spchopnosti. :D
VIdim! :D S penou na ustach, skripajucimi zubami a tym velkym smajlikom. :D
VY Smeraci mate jednu zaujimave vlastnot. Viete klamat tak dobre, ze oklamete aj samych seba. :D
Zabavne, ked o okradani a drancovani pise prave taky Smerak ako Ty. :D KTori ste nam od roku 2012 do roku 2020 vyrobili z 53 miliard dlh 113 miliard.
VAm trollom asi matematika nikdy nesla, ze?! :D
AKu cenzuru mas zavedenu? Ved tu svoju hlupost mozes slobodne prezetovat. Akurat sa vystavujes posmechu a to nie je cenzura. :D Alebo to u Vas v trollovni nepoznate rozdiel medzi cenzurou a oponenturou?
Ak je taky slaby, preco potom tak uspesne rozculuje trolla ako si Ty? :D
A este mi nieco neopastujes? :D Aby si ukazal svoju "inteligenciu a mudrost"? :D
Takze ludska hlupost sa da naucit? :D TO som fakt netusil. Davas mi ju zadarmo? Clovece tak to TI velmi pekne dakujem. Nevedel som, ze sa za prejavy hluposti este ludom aj plati. Takto to funguje u Vas Smerakov?
Hej, uz si to parkrat opastoval, no a sam si sa tym pochvalil, ako sa na sebe rehoces. :D
Neviem, ale ked vidim Teba tak tomu zacinam aj verit. :D Musis sa zo seba strasne rehotat. :D
Odporúčame