? Aka fiatka? Ja mam dve auta. Jedno sukromne a druhe sluzobne. Alebo to mi VY nepracujuci chcete urcovat, na com mam chodit do prace, na ktoru mate Vy alergiu? :D
? Aka fiatka? Ja mam dve auta. Jedno sukromne a druhe sluzobne. Alebo to mi VY nepracujuci chcete urcovat, na com mam chodit do prace, na ktoru mate Vy alergiu? :D
Cize vakcinacny dezolatizmus je v poriadku? :D Ked sa Ty nechces ockovat, tak je to Tvoj problem. Ale preco svoju debilitu nanucujes aj ostatnym? :D
Ono takych je kopa aj v inych politickych stranach, avsak v Smere su takito ludia majoritou. Paraziti a prizivnici, ktori nikdy v zivote nepracovali a len prechadzaju z jedneho statom plateneho miestecka na ine. :D Staci pozriet zivotopis Blahu, Estoka, Blanara, alebo len samotneho FIca. Vsetko samy parazit a prizivnik, ktory v zivote nepracoval. JE zabavne, ako dokazu dezolati a primitivni ludia, tychto politikov ospevovat. :D
No ja mam skusenost, ze ma z okresneho uradu poslali na krajsky. :D Tam sa na mna uradnici oborili, ze to nepatri na krajsky urad, ze mam ist na okresny, zase do tych dveri z ktorych ma na krajsky urad poslali. :D KEd som tam prisiel znova, tak ten uradnik na okrese zacal po mne jacat, preco ma zase poslali za nim. :D
Bol to rok 2015. :D
Tolko k schopnostiam Smerakych nominantov. :D Asi by ste mali byt tichucko, lebo vacsich diletantov ako Smeraci este slovensko nezazilo. :D
A kto Vas SMerakov potom bude zivit? :D Ved vykapete od hladu. TO si vsetci Smeraci myslite, ze peniaze na Vase socialky padaju z neba? :D
https://www.vlada.gov.sk/mgr-matus-sutaj-est…
Toto je krasna ukazka Estokovho parzitizmu. :D Ziadna institucia, ktora bu dane platila. Stale sa zamestnal len tam, kde mohol dane cicat a parazitovat na nich. :D Ahaho:
Úrad vlády Slovenskej republiky, vedúci Úradu vlády SR (09/2018 – trvá)
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, generálny tajomník služobného úradu (2016 – 2018)
Úrad vlády SR, poradca podpredsedu vlády SR, Kancelária podpredsedu vlády SR pre investície, (2016)
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, riaditeľ odboru vnútornej správy (2014 – 2016)
Správa štátnych hmotných rezerv SR, právnik (2012-2014)
Rektorát Univerzity Komenského v Bratislave, právnik (2011-2012)
Samy parazitizmus. :D Toto je ukazkova kariera parazita. :D
Jasne, ze Smeraci tam budu obsadzovat svojich vernych. :D Je tomu tak za kazdej vlady, lebo kazda vlada chce mat svojich ludi. :D Smerakom sa necudujem, len to totiz ukazuje to, ze su mafia. A pre mafiu je typicke, ze sa nechce vzdat moci, kedze by hladovala.
Estocik je najkrajsim dokazom poplatneho mafiana a parazita. :D
A Ty by si nechcel radsej ten stat zivit, ako na nom len parzitovar? :D PReco mate SMeraci alergiu na robotu?
Co potom volici Smeru, ktori Fica dostali na premierske kreslo? :D Vy akoze mozete ostavat slepi? :D Vy to mate dovolene? Slepotu, oportunizmus a lasku k politikom? :D
Cize nikoho nezaujimaju majetkove pomery Smerakov? :D Majetkove pomery ostatnych ano, ale Smeraci mozu mat majetky, lebo bolo 30 percent domov postavenych za socializmu? :D No logika "Lebo Fico" je zabavna, teraz bude logika "Lebo Matovic, Lebo Simecka,...." Fico ma proste u Vas dovolene vsetko. Proste laska je laska. :D
Polozil som Ti otazku, no a nepochopil si ju?
Je zabavne, ako Vy neonacZisticka chunta prekrucate. :D Ak by liliPutinko chcel jednat, asi nekvaka tie sprostosti. :D
Zakladna vec su fakty a tie troli ako si Ty popieraju. :D
Register mimovládok už máme, presadila ho Pellegriniho vláda. Nálepka zahraničný agent pochádza z Ruska, Fico ju túži zaviesť aj na Slovensku
a kto ešte v Európe okrem pár libtardov a bandy prizivnikov prisatych na bruselske peňazovody to chce?
Bez fotkymaturant
20.10.2023
09:03
ZAUJIMAVE. Majetkove pomery a financovanie mimovladok Ta sice vie rozculit, ale ked sa jedna o to iste u Tvojich milovanych politikov, tak je to uz jedno. :D
U Teba je pokrytectvo a oportunizmus asi bezna vec.
Aha, cize konspiracne teorie, akoze odobruju Ficove dlhe prsty? :D Mas zaujimave videnie sveta. :D Urcite neches podporovat nadnarodne spolocnosti a rozne financne skupiny, tak preto ani nepracujes. :D
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/66751…
Tu pisali o ministroch Odorovej vlady. :D
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/57872…
Toto je z roku 2021.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/66751…
Tu pisali o ministroch Odorovej vlady. :D
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/57872…
Toto je z roku 2021.
Takze mily milovnik Smerakov, asi si zil v inej dimenzii. :D
Jasne, ved Vam nepracujucim konci pracovna doba len co rano vstanete z postele. :D
Zase maju nepracujuci ludia kopu casu. :D
Opakujem. Nerobim rozdiely medzi politikmi. Pre mna su mafianmi vsetci. Od Matovica, Sulika, Fica, Kollara, Kalinaka, Dzurindu, Meciara,........ a mozes tam postupne doplnit mena vsetkych politikov, ktorych som nenapisal. Su to pre mna paraziti, ktori sa ani nesnazia zit v symbioze s nami, ktori ich zivime. Oni cicaju pre seba a svojich mecenasov. Preto by sme mali najviac kritizovat tych politikov, ktorych sme sami volili. :D
Ja som politikov nikdy nebranil. :D Stale som pisal, ze je Matovic idiot. :D Dokonca hned tyzden po volbach som napisal, ze sa Matovic zmenil na Fica a Fico na Matovica. :D Ja politikov nebranim, ale kritizujem. Toto si si uz mohol vsimnut.
Odporúčame