Ja som dokazal, ze Gorilou je Fico. :D Nemozem ja za to, ze VAm to nepasuje a tak to ignorujete. :D SMeraci ste nikdy zmyslom pre realitu neoplyvali. :D
Ja som dokazal, ze Gorilou je Fico. :D Nemozem ja za to, ze VAm to nepasuje a tak to ignorujete. :D SMeraci ste nikdy zmyslom pre realitu neoplyvali. :D
Jasne, ja som hlupy lebo FIco bol na Vazovovej a nahrali ho tam, teda je sucastou Gorily. :D Ja za to nemozem, ze Ta to vytaca. Je to fakt. Nahrali ho tam, dal som Ti link na video. :D
Ja nevidim rozdiel medzi Gorilou FIcom a Gorilou Radicovou. :D Si zabavny, ako sa snazis FIca zbavit Gorily, aj ked je jeho sucastou. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
stranka z ktorej so zobral udaje. :D Len aby si si to mohol overit. NIe som Smerak, takze pouzivam fakty a argumenty. :D
Zniva klames. :D
Zahranicny dlh po rokoch
2012 - 53 miliard
2020 - 113 miliard
2023 - 115 miliard.
Tak kto tu koho zadlzil? :D TO uz SMeraci neviete ani pocitat?
Mas recht. :D ICh volici nie su tak zadubeni ako volici SMERU, ktori budu Fica volit aj ked ich ten okradne a okadi. :D Iba volici SMeru nemaju sebareflexiu. :D S tym sa da suhlasit.
Ty uz od toho penienia a rozculenia ani nevies na koho reagujes?! :D Jasne, ze Fico a Pelegrino s Dankom nebudu mat predcasne volby. :D Zlodeji a mafiani sa vedia rychlo zhodnut. :D
Az na to, ze im to ides vycigtat prave Ty? Komunista co zmutoval na neonacZistu? :D
Nejako premostujes. :D Link bol na to, ze je Fico sucastou Gorily aTy zrazu kdesi k Hegerovi. :D Mas pocit, ze ked premostis na niekoho ineho, tak Tvojho milovaneho Fica zbavis viny z Gorily? :D
Jasne, ludia ako si Ty volili Meciara. :D Ten totiz rozkradal republiku rovnako ako Dzurinda, ci potom neskor Fico. :D Mne je jasne, ze degenerati volia len mafiu. :D Ved sa tym sam chvalis. :D
Dalsi dobry vtip dna. :D Mysliaci Smerak, to je nieco ako jednorozec, ze?! :D
Lucanskeho ste dali zavrazidit VY Smeraci. :D Nepotrebovali ste dalsieho kajucnika. Aj Kocnerovi ste rychlo vybavili zbavenie viny, aby nerozpraval. :D
ANo, odplata za Vase vrazdy pride, aj ked neskor ako sa cakalo.
Zeby tak ako Tebe, ked ignorujes toto? :D
ASi tak ako Ty Putina na hlave. :D A tiez si si ho nemusel dat rovno na celo. :D
Len v base? Takze ma uz nezlikvidujete ako Kuciaka, ci Lucanskeho? Kto Vas potom bude parazitov zivit?:D
https://www.youtube.com/watch?v=bylUdU7VCW4
Kradol FIco s Hascakom. :D
Ja som debil, lebo Ty ignorujes fakty? Toto video je dokaz, ze je Fico tiez Gorila. :D
Neskutocne, ako dokazete prekrucat realitu, ked Vam nepasuje. :D
KLAMES! :D AKo typicky SMerak.
https://www.youtube.com/watch?v=bylUdU7VCW4
Tu je nahravka FIca s Hascakom v Gorile. :D Takze klames. :D Typicke pre Smerakov, ktori ignorujete fakty. :D
Fico bol v SDL, ale to asi netusis, kedze Vam Smerakom formatuju mozgy. :D
Preco u mna? :D Ved ste sa k moci dostali Vy a Vasa mafia. Vy mate skusenosti s Lucanskym, ci Kuciakom. :D
Zaujimave, ze ste rozkradali to Slovensko prave Vy. Komunisti zo Smeru, co ste zmutovali na neonacistov. :D Este aj citanie statistky Vamrobi problemy. :D
Ved jasne, vas je len Hascak, Bodor, Kocner, Basternak,........ :D
Ja si peniaze nevyberam, ale platim. :D PLeties si ma s vlastnymi zo Smeru. :D
A ? Fico bol clenom SDL ked sa privatizovalo v Gorile. :D Takze bol clenom strany, ktora kradla. :D
Skus nieco o pokrytectve, ale aj nieco o pamati. :D Tu mate v SMere velmi kratku. :D
Odporúčame