Ale to musis zlikvidovat aj svojho milovaneho FIca, ktoreho platil Soros cez Open Society Foundation. :D Alebo to Ti uz nebude pasovat do propagandy? :D
Ale to musis zlikvidovat aj svojho milovaneho FIca, ktoreho platil Soros cez Open Society Foundation. :D Alebo to Ti uz nebude pasovat do propagandy? :D
Ano, myslime. :D TO je ten najvasci rozdiel medzi ludmi ako som ja, no a ludmi ako si Ty. :D Je velmi zabavne, ked niketo ako si Ty, ide posudozvat mentalnu vybavu. :D
Uz si si prelozil co to znamena BILOGICAL RESERCH FACILITIS? :D Lebo mne Tvoju halucinacii stale nejde prelozit, ako tie biolabaky o ktorych si halucinoval. :D
Sudruhovi to nevadi. :D CO mu nepasuje, to si dovymysla. :D Napriklad infraziarice ktore dezinfikuju, alebo NUlandova, ktore hovorila o biolabakoch, pricom sudruh z toho urobil BILABAKY. :D TO je asi pre bisexualov. :D
Staci prestat platit dane. :D Oni potom vymru sami od seba, ked ich nebude mat kto zivit. :D
Ked si plakal v roku 2020, tak to si uz akosi rychlo zabudol. :D ZEby rovnako ako na Ficove nahravky z GOrily? :D Pamatas si len to, co TI pasuje? :D
https://www.vlada.gov.sk/robert-fico-vo-wash…
Tu je zase doka z o tom, ako ste SMeraci zarobili na nakupovani americkej vojenskej techniky za nase dane. :D
Pokrytectvo a oportunizmus je zakladnym kamenom SMERACKEHO charakteru. :D
https://www.youtube.com/watch?v=qOpmWMFP1bQ
TU mas zase svojho FIcosmrada na BOdorovej chate! :D TO je ten BOdor, oligiarcha ktory dal zavrazdit Kuciaka. :D
KLAMES AZ SA Z TEBA PRASI. :D TU je dokaz, ze FIco je sucastou Gorily. :
https://www.youtube.com/watch?v=02JUTjxaeec
Je to nahravka, ako si hrkuta s Hascakom. :D Je zabavne, ako Smeraci ignorujete fakty. :D
Zaujimave, ze si Smeraci nespominate na rok 2020 kedy ste prskali. :D O zmanipulovanych volbach, o Sorosovi a vselico. :D Dnes sa VAm podarilo dostat ku korytu a uz sa znova tvarite, akoby ste riadili cely svet. :D
No stale lepsie, ako toto co sa na nas chysta teraz. :D Bulharsky dealre drgo Kalinak, Bodorov svagor Gsparko, no uz len im chyba Blaha, aby bol ministrom propagandy. :D
TO uz fakt v Smere nemate nikoho komu by sa chrbtica ukazala aspon naznakom? :D
Ze Gaspar ministrom. :D Smeraci sa fakt spoliehaju na debilitu svojich volicov. :D
Urobit z Bodorovej babiky rovno ministra. :D A to vraj ma FIco oligiarchiu ako koza noz. :D TOto je fakt na smiech.
TAk co chlapci? :D Ked nam do 100 dni nezlacnie benzin, no a nebudeme mat lacne potraviny, tak sa ide protestovat? :D Ved dezolati sa pocas Ficovej opozicie nademonstrovali dost, kedze nechodia do prace a maju na to cas. :D
Az na to, ze zlacneju nepracujucim. Nam pracujucim dvihnu dane a odvody, aby mal Fico na socialne balicky pre svojich volicov. :D
Odkedy pred 6timi rokmi objavil internet, uz pozera len YT, pripadne za posledne 2 roky Telegram. :D Aj tupci sa totiz vyvijaju, inak by sa Smeracikovia nedostali ku korytku. :D
Moje pohlavie je ANTISMERAK. :D SOm clovek, ktory fackuje SMerakov a vytaca ich. :D A farbu si uz vyber sam. Ci budes vytoceny do ruzova, alebo do cervena, alebo nebodaj do modra, lebo to je chlapcenska farba. :D
Ozaj, nie je nahodou Blaha teply, ked mu este aj zena zuetakala? :D
Odkedy je nepracujuci volic Smeru a parazit na socialke normalny clovek? :D
Preco by mal verit halucinaciam ktore vznikli v Tvojej hlavicke? :D Podobne ako BILABAKY, alebo INFraziarice co dezinfikuju? :D
PN je pre pracujucich, nie pre Vas ludi na socialke. :D Zase si pleties poberanie socialky s pracou. :D Na tu mas alergiu. :D
Mily TaSunka, mas pocit, ze jedna tretina ludi na slovensku su paraziti a nepracujuci darmozraci voliaci Smer? :D
Mozno aj 300. :D ASi tak vedia pocitat Smeraci. :D
Odporúčame