Word? Tak to ste museli na Sumracnej dlho makat, ked si sa v IT znalostiach dostal az tam. :D Vidim, ze byt volicom Smeru znamena nielen mat alergiu na pracu, ale byt este aj neskutocne sprosty. :D
Word? Tak to ste museli na Sumracnej dlho makat, ked si sa v IT znalostiach dostal az tam. :D Vidim, ze byt volicom Smeru znamena nielen mat alergiu na pracu, ale byt este aj neskutocne sprosty. :D
Mne je to jasne. :D Kedze ma na pracu alergiu, tak sa venuje klamaniu a propagacii Smeru. :D NIkto mentalne zdravy by to totiz nerobil. :D
No je zabavne, lebo Kuciaka ste dali dole VY BOdorovci v Smere a vie to kazdy. :D Preto sa FIcko smial na Bodorovej chate. :D
Skor sa desi toho, ako mu Fico zase dvihne dane, aby nakrmil Vas, nepracujucich volicov. :D
Spolocnost je v rozvrate uz viac ako 20 rokov. :D A to hlavne vdaka smradoFicovi a jeho bande defraudantov. :D
Ak to tak je, preco sa tak naduvas a rozculujes? :D
Prepac chlapce zlaty, ale ja nie som ako Ty, aby moja praca zavisela od vladnej garnitury. :D Asi tu preto nerobim politicku propagandu ako Ty. :D Ja sa zivim pracou, skus si vygooglovat co ten pojem znamena. :D
Vy komunisti s neonacistami mate s fajcenim evidentne bohjate skusenosti. :D Za uboziaka dakujem, od Teba je to obrovska poklona. :D
Ale pockaj, nevsimol som si, zeby demokrati organizoval peticie za nove volby. :D Tie ste organizovali VY komunisti s nacistami. :D Nejako uz zabudas na valstne aktivity.
DAkujem. Aspon priznavas, ze narozdiel od Teba mozog mam. :D
??? Skus dat do Googlu, co ten Photoshop vobec je. :D Aby si zase nebol za tupeho Smeraka. :D
Mna nezaujima PS. :D Nevolil som ich. :D A ani ich nepropagujem, ako Ty Smeracikov. :D ASi v tom je ten rozdiel. :D Ze ja myslim, kym Ty si vymyslas. :D
Nejak sa tam zakoktal. :D Krasne poupravovane video. :D Len by ste mali lesie vediet strihat, ked uz idete klamat. :D
TO uz aj blazni musia pracovat na Vas prizivnikov zo Smeru? :D Za chvilku zacnete aj s detmi? :D Vsetci budeme musiet otrocit na VAs, Smerakov s alergiou na pracovne navyky? :D
Dal som do Googlu RECIDIVIZMUS. :D A predstav si vyskocila mi strana SMER: :D
Oooo, na Sumracnej objavili Photoshop. :D
Keby som nemal, tak som urcite zadubemy Smeracik. :D A nevytacam Smeracikov tak uspesne, ako teraz Teba. :D
Ano, recidivizmus je propagandisticka metoda Smerakov. :D Pracovnu metodu som ucelovo nespomenul, kedze mate Smeraci na pracu alergiu. :D
Nova doba! Ked mozu nepracujuci paraziti prevolit pracujucich ludi,tak potom preco by nemohol niekto iny urcovat, kto nas bude rozkradat? :D
Presne tak. :D Ked zacne vladnut FIco, vsetky peniaze skonci u Bodorovcov, PENTY a mecenasov. Na ostatnych sa nezvysi. :D Len co bude s Vami poberatelmi socialnych davok? :D
Za ten potreat dakujem. Je to od Teba velka poklona. :D Ak by som nedokazal uzivit seba, asi by si umrel od hladu, kedze musim zivit aj Teba darmozracika s alergiou na pracovne navyky. :D
Uz sa tesis na socialny balicek? :D
Odporúčame