Bodor Vam uz vypracoval zoznam cistiek? :D A mas aj zoznam Smerackych kauz, ktore musite pozametat? :D
Bodor Vam uz vypracoval zoznam cistiek? :D A mas aj zoznam Smerackych kauz, ktore musite pozametat? :D
NIe opozicia. :D Len maju narozdiel od Smerakov aspon trosku zdraveho rozumu. :D
Kazdy nech si voli koho chce. :D Akurat, Smeraci tu maju potrebu neustale svoju mafiu a darmozracov propagovat a chranit. :D Je to priznacne pre hlupych vôlicov. :D Ale ved keby hlupi neboli, asi by FIca nevolili,ze?! :D
Tupy Lubko skonci na kebabe. :D A bude prezentovat, ze ho vymyslel Putin. :D
Presne tak. :D Aj nepracujuci a parazitujuci obcan ma pravo volit. :D Preto tie volby tak dopadli. :D
Ked sme prezili FIca 3 krat, prezijeme ho aj 4 krat. :D A potom si uz mozeme povedat, ze prezijeme aj jadrovy utok. :D
Akurat, ze Vas komunistov a neonacistov musi ta neoliberalna luza zivit, kedze VY mate alergiu na pracovne navyky. :D
Jasne, Ty chodis do prace. :D Raz do mesiaca na postu po socialku. :D
CHlapce, poberanie socialky a parazitovanie nie je pracou. :D To TI nikto nevysvetlil? :D
Inak si dost naivny, ked si myslis, ze ako trpany anonymny troll ma mozes nejako urazit. :D
Ale predstav si, keby si neplati dane. :D Ved by chudacik Eurobolsveik musel zomriet od hladu. :D TO by si ho len tak nechal, dezolatika? Na kom by sme sa tu potom bavili? :D
Presne tak. :D Zivitt Vas parazitov bude musit aj tak. :D FIco to uz zariadi. :D
Jasne, prognozy z dezolatskych webstranok, ktore narobili dezolati. :D
Prepac, ale ja si informacie overujem, neverim kazdej sprostosti, ktoru si tu vymyslis, ako teraz halucinaie Chulrchila, ci Regana. :D
Ja mam rad fakty, nie halucinacie a vymysly. :D Strasne sa zabavam na tom, ze si vcera objavil internet a dnes si odbornik na vyroky znamych ludi. :D
Ale keby vznikala na zaklade nazoru mensiny, tak ste stale SMeraci pri koryte. :D
Ak by totiz bola Vas nepracujucich parazitov vacsina, tak je tato krajina uz celkom v prdeli. :D
Co je horsie, musis ich este aj zivit. :D
Ak si hrdy slovak, tak zacni pracovat a zivit tento stat. NIe sa na nom ako hrdy nacista len prizivujes. :D
Nie vsetci su Slovaci su hlupi. .D My ostatni, co sme Smerakov nevolili musime totiz na tych Smerakov a ich socialku pracovat a platit dane. :D INak by Fico vdak socialnym balickom nezvysil zahranicny dlh z 53 miliard na 113 ale aspon 150. :D
Smerak a myslenie. :D TO bol dnes najlepsi vtip. :D Dost sa precenujes. :D
Ministerstvo zbytocnosti a parazitizmu. :D
Ako Ty volic Smeru na socialke mozes niekoho zivit? :D Na to aby si ma zivil by si musel pracovat a platit dane. :D A na to mas alergiu. :D
AK by som bol fasista, tak som volic Smeru. :D
Je zabavne, ked VY komunisti a neonacisti idete komentovat demokraciu. :D
Zamotal som sa? :D Chlapce, ja sa za seba nehabim ako Ty. :D PReco by som mal matke klamat, ved ja musim chodit do prace, aby ste Smeraci paraziti nevykapali od hladu. :D
Odporúčame