JE zabavne, ked komunista zmutovany na neonacistu oznacuje niekoho za fasistov. :D Pred 5 rokmi si objavil internet a doteraz si si nevygoogloval co ten pojem znamena? :D TO su fakt volici Smeru az tak mentalne obmadzeni? :D
JE zabavne, ked komunista zmutovany na neonacistu oznacuje niekoho za fasistov. :D Pred 5 rokmi si objavil internet a doteraz si si nevygoogloval co ten pojem znamena? :D TO su fakt volici Smeru az tak mentalne obmadzeni? :D
Oni vsetci tam boli po prvy krat. :D Ale tito sa tam vracaju, kedze pracovat nevedia. :D
Zato schopna banda defraudantov a parazitov uz sa nevie dockat koryta. :D
Je zabaavne, ked komunista zmutovany na neonacistu, ide obvinovat niekoho z fasizmu. :D Vies vobec, co to fasizmus je? :D Alebo Ta ani nenapadlo to dat do Googlu? :D Stacila Ti definicia na Blahovom facebooku? :D
A kto by Vas potom parazitov zivil, keby som nebol? :D Ano nazyvam Ta parazitom, lebo nepracujes ale prizivujes sa. :D A dochodca si vtedy, ked si pracoval, co sa o Smerakoch povedat neda. :D Mate totiz na pracu alergiu. :D
Nie nemam, nezijem s nou ako Ty. :D Ano, Spisiak narozidiel od Kalinaka neposielal po svete drogy a vybusniny. :D
Ja sa mam hanbit za to, ze neviem a ani nechcem vediet a poznat prejavy ludksej hluposti ktore si tu odprezentoval? :D
A mily dedko. Nenapadlo Ta, ze ked prestanem platit dane, tak Ty nebudes mat na socialku? :D TO Vasm Smerakom nikto neprezradil, ze peniaze nepadaju z neba, ale ich musi niekto vyrobit a Vy to urcite nie ste?
Samozrejme, 22 percent zadubenych miluje BOdora, Ficomafiu, socialne balicky a Ficoklamstva. :D NEcakal, som ze je na Slovensku tolko mentalne narusenych jedincov. :D
POckaj, ked niekto na Slovensku parazituje, tak su to hlavne volici Smeru. :D Socialne balicky nepadaju z neba, ale z dani nas pracujucich. :D
Presne tak. :D Ovcania rozhodli. My ostatni to akceptujeme a budeme Vas 4 roky zivit. :D
NO postihol nas Fico. :D A ked sme precili mafiana a defraudanata Fica, prezijeme uz vsetko. :D
No dokazuje to, ze volici Smeru maju radi oligiarchiu. :D A inteligenciou neoplyvaju. :D
Ako vidis stacilo to. :D 22 parcent nepracujucich prizivnikov prevolilo zvysok, ktory pracuje. :D
TAkto to funguje v demokracii. :D Ked je nepracujucich parazitov viac, vyhra Fico. :D
Na rok 2020 si uz nepamatas? :D
Jasne ze ano. :D Zlodeji sa stale vedeli zorganizovat. :D Vznikla z toho mafia. :D
Najviac som sa narehotal na Gasparovi a Kalinakovi. :D Vdaka Kalinakovi budu po uradoch distribuovat kokain. :D A vdaka Gasparovi zomrie par novinarov. :D
Ozaj, Ty si si nepockal na video, kde si Ficosmradik hkruta s Hascakom o sponzorovani Smeru? :D Alebo si sa proste rozhodo, ze v Tvojej dimenzii je to inak? :D
Pockat je jedna vec, co je vec druha, budeme musiet zivit kopu darmozracov a parazitov volicov Smeru. :D Kym VY dostanete socialny balicek s ciganmi, my pracujuci dostaneme od Fica nove dane a odvody PENTE. :D
Ozaj, no a je zabavne, ako sa snazite ignorovat fakty a realitu. :D Prost eco TI nepasuje, do odignorujes a to proste nie je. :D NIeco na sposob, sudca rozhodol, ze skuto sa nestal. :D
Odporúčame