Znova klames a fabulujes! :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
VY zlodeji a paraziti ste vdaka FIcovi urobili z 50 miliardoveho dlhu 113 miliardovy. :D Ani Meciar spolu s Dzurindom nas tak nevykradli, ako Fico.
Znova klames a fabulujes! :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
VY zlodeji a paraziti ste vdaka FIcovi urobili z 50 miliardoveho dlhu 113 miliardovy. :D Ani Meciar spolu s Dzurindom nas tak nevykradli, ako Fico.
AK by Caputova bojkotovala referendum ktore bolo postavene pre parazitov ako je Fico, asi by sme ho nemali. :D
Alebo V tvojej dimenzii sa referendum nekonalo? :D
Ak by ste zlocinci koncili, asi by ste sa netlacili k moci. :D Temne obdobie nekonci, mali sme ho tu vdaka Vam po cely cas. :D Vrazdy ktore sudcovia rozhodovaoli, ze sa nestali. :D LIkvidacia neprijemnych novinarov, ktori pisali o SMerackych mecenasoch. A podobne vysledky Ficovladnutia. :D
O manipulacii volieb dne skvakaju len slabomysleni ludia. :D JE Vas takych v Republike kopa. :D Len pracovat sa VAm nechce. Preto a orientujete na volby a prizivnictvo na verejnych peniazoch. :D
Skus nieco ako www. profesia.sk, alebo tam nie je ziadna ponuka robit parazita? :D
Fico tych milnikov narobil kopu. :D Jeden v Gorile, dalsi u Bodora na chate. A zaklincoval to, ked mal ochranit Kocnera ktory vybavil Kuciakovu vrazdu pre mecenasov Smeru. :D
Zabavne, ked to pise neonacista kvicajuci propagujuci antisemitizmus. .D
AKoze nepredlozil? :D Ved bandu darmozracov a parazitov videli vsetci. :D DOkonca tam asi bude aj Taraba, uchylak co sleduje malolete dievcatka cez poslanecky notebook. :D Alebo to len Vam trollom este neprezradili? :D
Hlavne v Putinostane. :D Este ze mas tie komplexy, inak by si asi nemal ani co pisat. :D
Inak sa mi paci, ako sa sam hanbis za svoj neonacizmus. :D VIem, je to nieco nepekne, ale nevies si pomoct. :D Je to proste v Tebe. :D Kazdy neonacista sa totiz vyznacuje hlupostou. :D
:D Je zabavne, ked mi neonacista ide robit psychoanalyzu cez internet. :D Napisal som nieco, co TI chudacikovi nepasuje do propagandy? :D
Naco by tam dodaval zbrane, ved ich ma stare a malo sam. :D On rozdava trollov ako si Ty. :D Zadamo a je problem sa ich potom zbavit. :D
Sko je to zamyslenie. :D CO bude s VAmi Smerakmi, ked my neSmeraci prestaneme platit dane?! :D Vykapete sami od hladu, alebo nebodaj spravite revoluciu a zotrocite nas? :D LEbo je malo pravdepodobne, zeby ste sami zacali pracovat. :D SMerak ma na pracu alergiu.
Odkedy je FIco pan? :D VEd je to len bohapusty parazit. :D A lepsi palac kozi, ako prasaci, ktory by sme mali keby FIco neprehral ako mech zemiakov v roku 2016. :D
Taka ktora netrpi roznymi komplexami. :D NApriklad z ciganovv, alebo zidov. :D Len strana, ktora riesi seba a problemy okolo seba, nie ich vymysla a vytvara, dokaze nieco urobit. :D Lenze taku na SLovensku nikdy ludia ako VY nebudu podporovat. :D
TA ista lomcoval aj so Smerosmradmi. Len uz asi mate kratku pamat, ked nepatamate rok 2020 a hlavne ani FIcove kauzy a zlodejinu. :D
TU genocidu podporuje ujo Putin. :D Vie velmi dobre, ze mier naBlizkom vychode by znamenal koniec Europskej zavislosti od Ruskej ropy. :D
Dejiny sa dokazuju, nie fabuluju ako je to v pripade Vas neonacistov. :D
Svojim volicom dal najavo, ze je stale Smerak. :D
Je zabavne, ked smradoSMeraci pisu o niekom, ze klame. :D TO ho akoze chvalis? :D Lebo u Vas SMerakov je klamstvo propagandistickou metodou, kedze pracovnou nemoze byt, lebo na pracu mate alergiu. :D
Halooooooo, dnes si chcel dokazy o tom, ze je Fico skorumpovany mafian. :D Ked som TI ich napisal, tak si sa zrazu odmlcal. :D Tak co? Ako som predpokladal? Dal si si proste ignore of facts, lebo laska k Ficimu je u Teba silnejsia ako vztah k realite? :D
Ale no tak. :D Chcel si dokazy o tom, ze je FIco mafian a zlodej. :D Dal som Ti ich, pre istotu si sa odmlcal. :D
Tak co? Opastujem TI ich aj sem? :D Vsetky linky? Fatky a dokazy o tom, co su Smeraci za bandu zlodejsku?
Odporúčame