Ozaj, preco by sme mali chapt prejavy ludskej hluposti? :D Alebo Tvojho ignorantsva? :D Video, kde si FIco hrkuta s Hascakom si uz videl, alebo si sa len rozhodol, ze v Tvojej dimenzii je to inak? :D A my to musime chapt, lebo Ty si sa tak rozhodol, a hotovo?! :D


