Takze by politici urobili vseko proti tomu, preco do politiky vlastne isli? :D Aj kon by si na seba uplietol bic? :D
Takze by politici urobili vseko proti tomu, preco do politiky vlastne isli? :D Aj kon by si na seba uplietol bic? :D
:D Zamestnanec a taktiez clovek, ktory podnika. :D Na daniach minuleho roku som zaplatil viac, ako si Ty stihol naprizivovat. :D
Naco by som vymyslal? Ved na to tu mame Vas trollov, komunistov a kvazinarodniarov. :D
Cize ked nieco napisem o Tebe, tak je to sebareflexia? :D CHlapce, Ty ani netusis vyznam toho slova? :D
:D No mozno tam je ten problem. Ze ani Ty nemas dostatok inteligencnych rpedpokladov, posudzovat nejake inteligencne schopnosti. :D Tvoj prispevok k Blahovi to len dokazuje. :D
Ale mozno Blaha aj je inteligentny, len to nie je v tejto dimenzii. :D
Ale ved ani Vy poberaci socialnych balickov, nijako statu neprispievate. :D
Presne tak. Volit by ste mali len VY. Ludia, co dane neplatite, ale pekne hopkate doma na socialke, priapdne invalidnom dochodku. VY mate cas sa venovat politike, my ostatni mame len povinnost platit dane a zivit Vas. :D Ak uz chces rozhodovat o svojej krajine, nemal by si ju v prvom rade zivit?
Blaha vie pouzivat pribor? Neprecenujes jeho inteligencne schopnosti? A velmi. :D
Zeby v teplarni? :D Je to mozne, ta, asi chodia ludia co dane platia, nie z nich ziju, ako volici Smeru a Republiky. :D Takze radsej teply platic dani, ktory chodi do prace, ako hrdy nacionalista a komunista na socialke, pripadne invalidnom dochodku. :D
:D Jasne, rozvoj OS SR. Len ked si spomeniem na rok 1938, alebo 1968, tak je asi investovanie do rozvoja zbytocnost. :D A ked sledujem vyjadrenia niektorych politikov, tak Ti by Putinove tanky nevitali pancierovkami, ale bielymi vlajkami. Naco je nam teda OSRS? Nie su to vyhodene peniaze?
To si len poslal hlas, ktory zacnu pocitat 30.9. takze si este neodvolil. :D
Suhlasim. :D Len to by tam ostala len upratovacka s udrzbarom. :D Pri terajsej politickej konstalacii. No a Smeraci s Republikou by museli opustit parlament ako prvi. :D
Socialna starostlivost pre dochodcov? Nemali by sa o nich starat hlavne potomkovia? Podopra domaceho vyskumu? Akeho? Ved temer ziadny nemame vdaka komunistom a neonacistom. O akej kulture to pises? Hajlovanie a pochodovanie Kotlbebovcov nie je kultura. Podpora obnovitelnych zdrojov energie? AKa, ved staviame Mochovce uz skoro 10 rokov, no a stale tam chodi NAKA ako na klavir.A namiesto toho sme mali STOP system na OZE. Smeraci robili presny opak. Ale na vine tomu je Zelensky a Soros. :D
Ty si uz odvolil na volbach 30.9.2023?
Ale ved tam si mal aj mena svojich milovanych. :D
ANo, len to nie je oligiarchia zo zapadu, ale nasa domaca socialisticka. :D Od PENTY, JaT az po Bodora. :D Mozno by to chcelo, aby ste videli videa, kde Kuciak hovori o Panama papers a poukazuje na nasich DOMACICH oligiarchoch o ktorych sa Vy uceleovo nezmienujete! Ved preco by si plula na vlastnych mecenasov, ze?!
Putin je Tvoj pan? :D Tak to mas dost blbe.
No mozno to je o to, ze treba otazky nielen citat, ale aj im chapat. :D A s tym uz mate komunisti a neonacisti dost velke problemy. :D
Zato percenta komunistov a neonacistov prekonavaju aj pocty ludi, ktori mozu realne volit. :D Vyhravate vsetky prieskumy, len volby uz v poslednej dobe nie. :D
Zabavne, ze ked niekto nieco dokaze tak je to pofiderne. Ale Putinov kvikot z trollich stranok sa Vam pofiderny nezda. Pofiderne je to co Vam nepasuje do predstav. :D
Mily mindracik, Ty halucinujes rovnako ako ked si mi prekladal Nullandovu. A vymyslel si nlvy pojem.
Ja chcel od Teba biolabaky, no a Ty si prisiel s kremlopojmom.
BILOGICAL RESERSCH FACILITIS. A doteraz to nikto nevie prelozit. :D Este by to chcelo , aby si papkal menej halucinogennych drog. :D
Odporúčame