Evidentne si nepochopil urazku. :D Preto sa Ta neda inteligentne urazit. :D
Mimochodom 11:58 si mi napisal, ze je to Tvoj posledny prispevk mne adresovany. A zrazu toto? TO si fakt musis takto krasne kadit do nazorv? Ako spravny komunsito a nacista?
Evidentne si nepochopil urazku. :D Preto sa Ta neda inteligentne urazit. :D
Mimochodom 11:58 si mi napisal, ze je to Tvoj posledny prispevk mne adresovany. A zrazu toto? TO si fakt musis takto krasne kadit do nazorv? Ako spravny komunsito a nacista?
Inak toto je vrchol Smerackej zadubenosti. :D NIelen ze viete kto vyhra, ale Ty uz aj vies koho ja budem volit. :D
Ale ja stale nazyvam ludi, strany a deje pravymi menami. :D TO len Tebe sa to raz paci a raz nie. :D
Ja som cely cas ticho, len pisem a nic nevravim. :D Asi si popapal vela drog, ked ma uz pocujes. :D
Ja nevidim rozdiel medzi Matovicom a FIcom. :D Ani Lipsicom. Parazit ako parazit, prizivnik ako prizvnik a mafian ako mafian. :D Zato Ty Fica evidentne velmi milujes. :D
Znova sa opakujem. JA MYSLIM, co je medzi mnou a Tebou ten najvacsi rozdiel. :D
Kto a co som ja, nemas ani sancu pochopit. :D Ale neboj sa, mne bohate staci ako som Ta vytocil. :D Aj ked velmi nechapes, ze urazky a snaha ma iritovat urazanim mojej rodiny na mna nezaberaju. :D Kde byvam a kto som? :D Uz len to by si chcel vediet, aby som vdaka Vam Smerakom skoncil na Kuciaka. :D
???? Nikto nic nevie o vrazde? Takze Kuciak ani nie je mrtvy? :D URCITE? Ty zijes v ktorej dimenzii, ked si si nevsimol sud s Kocnerom? A tej srandy okolo.
Cize Vy komunisti a nacisti uz neviete len to, ako dopadne vojna na Ukrajine, alebo ako dopadnu volby 30.9., ale Vy uz aj viete, co napisem? :D
Clovece, neskusil si s takymi schopnostami aj nejaky ten hazard? :D Alebo aj skusil a preto si skoncil s dlhmi na socialke?
Utocim na Vas preto, aby som videl ako reagujete! :D Mne je u prdele koho budes volit, je to Tvoje DEMOKRATICKE PRAVO. Ja sa len smejem, ako presviedcate ostatnych, ze len Vy volite spravne a dobre. :D A samozrejme vyberas si komunsitov a nacistov, co je v rozpore s predchadzajucou vetou. :D
Nezobrali ho tam uz. :D Zlodejov a vrahov tam maju dost! :D
Samozrejme, reality ale z nejakej inej dimenzie multivesmiru. :D V takej, kde Fica neprichytili tolko krat ako klame! :D
????? Cize je na mna zbytocne reagovat, ale aj tak reagujes? :D Ty si trosku pomyleny nie?
Este raz, ANO JA MYSLIM, co je ten najvacsi rozdiel medzi nami dvoma. :D
Ty nepotrebujes vediet ddefiniciu toho, co sam vyznavas? :D Ved to tu krasne propagujes. Ano, ja som si nastidoval, kedze nemam pocit, zeby som spadol z neba mudry ako Ty. :D
Dokonca mi radis? Clovece, nevzdelany narcista, ktory spadol z neba z mudry, rozdava rady. :D Asi by som si to mal zapisat, nie?! :D
Zaujimave je, ze sa s takymi schopnostami nevies dostat do prace a zacat platit dane. :D Cim to je?
Samozrejme. :D Ak som trepol sprostost, preco si taky vytoceny a rozculeny, ze chudak ani nevies napisat poriadnu vetu? :D Ze Kuciaka odpravili Smeraci a ich mecenasi je kazdemu jasne. Kuciak bol totiz novinarom ktory sa venoval PANAMA PAPERS, takze by postupne poodhaloval vsetkych Vasich sponzorov a mecenasov. :D Preto musel zomriet. A preto potom ako sa dostanu Smeraci k moci, budu zomierat dalsi.
Ano ja MYSLIM, co je ten najvacsi rozdiel medzi nami dvoma. :D
Mne je jedno, ci mi niekto uveri, aj tu narozdiel od Teba nepriisel propagovat ziadnu politicku stranu, aby som niekoho ovplyvnoval a ten mi potom veril. .D
Asi to je ten problem, ze ja sa zivim pracou, ale Ty ani nevies, co ten pojem znamena, ako tu citam. :D Stale pises o svojich rodicoch. :D
OMYL? Takto si sa sam nazval? :D Tak to mas potom tazke. :D
Kazdy kto si dovoli so mnou nesiuhlasit by mal mat argumenty. :D Ten kto ich ma, ma aj moju uctu. Ten kto ich nema, z toho sa smejem ako ja z Teba. :D
A to som Ta nemusel pocastovat ziadnym invektivom, ani prirovnanim k somarovi. :D
AK ma niekto ako Ty oznacuje za hlupeho, no a pritom ani sam nevies, co je to nacizmus, ci fasizmus, ktory vyznavas, tak to beriem ako poklonu. :D Uz som TI to raz pisal. :D
Teba som musel vytocit do nepricetnosti, ako tak pozeram. :D Az tu pocujem, ako skripes zubami od zlosti. :D
Samozrejme, tak ma vytacas, az sa ma snazis urazat. :D KEby som sa chlapce pechoril, uz by tu nebolo pre Teba miesto. :D
Nezabudol. :D Fasizmus aj nacizmus je nacionalisticka ideologia. :D VYznavas nieco, comu ani sam nerozumies? :D
Preco by som ja mal vyuzivat Tvoju mamu a tatu? :D Ved ich musim zivit rovnako ako Teba. :D
Dane sa platia z prijmu, teda penazi ktore vyrobis. :D Ale to by si vedel, keby si niekedy v zivote pracoval. :D
Ved uz 305 roka triete biedu, kedze neboli ziadne socialne balicky. :D Preto ste chceli predcasne volby. A dalsie zvysovanie danoveho a odvodoveho zatazenia pre pracujucich, kedze Vy nimi nieste. :D
Boh ochranuj SLovensko od Vas, kvazislovakov nacionalistov, ktori sa sami za seba hanbite. :D
Ze pises hlupe odpovede som si vsimol. :D A este k nim pridavas aj kopu halucinacii a Smerackej propagandy. :D
Odporúčame