Zle si to pamätáš - ako skoro všetko...Išlo o regionálne voľby.
Zle si to pamätáš - ako skoro všetko...Išlo o regionálne voľby.
Hav€l spolupracoval s eštebákmi, ktorí zasa vedeli, čo robia kágébáci - rozkladajú štát... Išlo mu hlavne o jeho majetky, o ktoré s a súdil s bratom... Aj ja som ho pôvodne obdivovala...
Mal si sa tam dobre? Starali sa o teba? Asi dosť málo...
VyzýVAL k pokojným protestom - a TERAZ to bol automobilový PREJAZD - rozumieš slovám, alebo ti to treba nakresliť???
OSOBA a poslanec je rozdiel! Teba ako osobu môžu kedykoľvek predviesť, ale poslanca len pri trestnom čine - a ten NENASTAL! Dokonca ani keby bol "trestným činom" protest - lebo ho zadržali
PRED ním!
Oni zakázali demonštráciuuu?
Tak to by ani novembrový prevrat nebol!
Demonštrácia je prejazd áut??? To som nevedela!
Dúfam, že je to samomluva... ale márne!
Mal by si napísať taký zákon - lebo nejestvuje! Pfuj...
Veru, Beňová, už by si mohla konečne niečo pre Slovensko urobiť! Ale dôrazne!
No a čo? Slušnoľudia sa AKO Organizovali??? Dokonca boli zaplatení - minimálne hlúpi študenti!
Nechápem, prečo tu citujú túto právnickú nulu!
Serešovcov máme dosť aj doma, dementele, netreba nám ešte aj zahraničných!
Tommy má maslo na hlave! Veľa, veľa! Motal sa okolo Remiáša, motal sa okolo Kuciaka... potom zdrhol! Ten má najmenej čo hodnotiť - britský agent! Ale vysvetľovať by mal veľa!
Neruší! Nebolo hlásené! Sú tam DVA pruhy!
Ty pisateľ - ne čitateľ??? KOĽKOKRÁT tu už bolo uvedené, že páchateľa usvedčili kamerami a peniaze vrátil???
Zákaz zhromažďovania v aute, dementele?
Dementele, a ty čím rozmýšľaš? Stretávanie sa s právnikmi je trestný čin? Advokáti BEŽNE obhajujú mafiánov - tam sú najväčšie peniaze a predstav si, tí obžalovaní majú na to ústavné právo!!! Bože, čo sa to tu vyskytuje!
Aký úmyselný trestný čin spáchal, Veľduch?
Ty si gúgl negatívny? Fico študoval POSTGRADUÁLNE a obhájil kandidatúru. A čo si robil Ty, Veľký Osobnosť Bez mena?
Dementi stále nevedia, že prevrat zorganizovala partia neotrockistov ZSSR v strane spolu s kágébákmi, ktorí zastupovali zahraničné záujmy plynových a ropných spoločností na Západe! Och, jaj, oni ani nevedia, kto -
bol Lorencz a prečo zlyhala študentská komisia! No nič, ich je kráľovstvo nebeské!
Odporúčame