Si pomstychtivý odľud. A tebe by bolo lepšie?
Si pomstychtivý odľud. A tebe by bolo lepšie?
Je tam ešte jeden taký v Bruseli: povedal, že MY ! môžeme zastaviť platby RF vo SWIFT-e a aj Severný prúd 2! Ten dement ako aj všetci oľajnovci netuší, že Moskva už má pripravený projekt SPSF na také nezákonné postupy a Nemci + ost. účastníci SP2 sa derú za ním už sedem rokov!!!
Som nevedela, že sú "komunistické čísla," sú aj "kapitalistické?" Tie budú oveľa, oveľa vyššie! Asi o 5 -13 %!
Vieš, aký majú stáročný plán Poľsko a Maďarsko, pupúšik? Šesť krajín NEMÁ takú zmluvu - ktoré sú to??? Prečo sa k tým neprirovnávaš?
Ukrajinci do r. 1922 neexistovali.. .Ani jeden milión! (Haličanov bolo menej.) A 7 mil. za1- 2 roky NIE JE NIKDE POCHOVANÝCH! Ani v matrikách! Už prestaňte krútiť túto usácku propagandu! V 30. rokoch po Veľkej depresii ich zahynulo 5 mil - "stratili sa" v štatistike. Tak potrebujú vyrovnať skóre!
Hlad bol, ale nie hladomor. A bol aj v Povolží, Kazachstane a inde!!! Západ chcel kupovať len obilie, hoci ho mal dosť (nie zlato, uhlie, drevo), a tak museli predávať aj zásoby. A o rok boli suchá... Ale doviezli, hoci menej prísne kontrolovali, lebo keťasi špekulovali.. A na Ukrajine pred kolektivizáciou vybíjali voly, zjedli, nemali čím orať... Úmrtia boli aj na choroby zo zlej výživy, aj na následky vojny...
A na tých základniach biochemické laboratóriá! Po celom svete, kde sa dá! Aj na severe Ukrajiny - niekoľko...
No veď možno z tých 2% postavia letisko... :(
Ten de_Ment nevie, že U$A nikdy neuzatvárajú zmluvy výhodné pre iné štáty a nevýhodné pre nich? V čase, keď sú abnormálne zadlžené a NEMAJÚ na obranu Ruska? Východiskom z takých situácií doteraz bola vždy vojna, samozrejme, na cudzom území! No teraz je nemožná, nielen vďaka A-zbraniam, ale najmä hypersonickým , laserovým a rádio-elektronickým! Tak by bolo treba vypnúť všetky plynovody, isn´t this smashing idea? A poštvať Okrajincov proti pôvodne vlastnému národu? Nech potom utekajú cez Slovensko, však sme zvyknutí, banderovci tu už boli v 50. rokoch a pár stoviek dedinčanov zabili!! A to v čase, keď už aj klaun Zelenskij hovorí o "rokovaní" s Moskvou! (Predtým hovoril o vojenskej ceste!) A Pušilin z DNR o nemožnosti návratu do Okrajiny! Hja, keby ešte Okrajinci pokúpili za posledné groše čo najviac džavelín! A "Fico" chcel uzavrieť takú dohodu? Pokiaľ viem, len nejaké mini-centrum (ale aj to bude napadnuté v prípade...)
Ten de_Ment nevie, že "suverenita SR" je voči U$A chiméra???
Už som ti niekoľkokrát písala, zadubený, že Smer zlodeja odhalil kamerami, takže peniaze vrátil. Ale ty to musíš verklíkovať donekonečna...
Ventilátory ich mali naučiť obsluhovať v lete! Odmeny ich to nenaučia.
No to je chumaj. On nevedel o kreditných kartách a ich ziskoch?
Ako môže byť nezdravý? Je to prírodný olej!
Ahá,"separatisti" nie sú ľudia! A KTO tam našiel ruských vojakov??? A keby tam aj boli - je to ich právo, zachraňovať svojich rodákov z Novoruska! Nenašli ani členovia OBSE!!! Si jasný, fašista!
Mal by si si čo-to naštudovať, lebo napr. vojnu s Čečenskom Rusi vyhrali, až keď otrávili saudského vodcu a rozbili jeho kliku, podporovanú jú es ej!!! A Ukrajina nikdy neexistovala, vznikla až za Lenina, keď k územiu okupovanému Litovsko-poľskou úniou Rakúskom a potom Nemeckom pričlenili Novorusko, ktoré obsadila ešte Katarína II!
Ešte sprostejší, ako sme si mysleli. Otvorili sa archívy - a Chruščovove drísty už neplatia! Aby sa dostal k moci, musel odstrániť aj Stalinových najbližších spolupracovníkov - pravdepodobného následníka Malenkova, Molotova, Bulganina, Kaganoviča a´dalších! Číslo 648 tis. hovorí o popravách.,. ale nielen z politických dôvodov. Pri "miliónoch," by už ZSSR NEBOLO, dementele! A my by sme boli len nejakou dedinkou pri Bystrici!
Dúfam, že ešte nemáš ani pätnásť!
Odľud. Dúfam, že aj teba hodia do kolúznej väzby, kde po roku vysvitne, že niet za čo! Hoci, podľa Kolíka už by bolo za čo...
Príprava referenda žiadnym podvodom nebola! Konali sa už dve také! To len bývalý "poradca" Rezidentky, takto advokát Penty, vypracoval 15-stránková elaborát, prečo sa referendum nemôže konať! A "ústavný súd," zostavený z nominantov Kisku a Pačutovej, návrhy vyplnil!
Zachovanie charakteru štátu? Kde vládne zločinecká banda, ktorá zadlžuje už aj našich vnukov? Dobre ti premyli mozog!
Milióny, dementele? Nevieš fakt nič.
Keď ten manták povedal, že prijmeme Afgancov, máme sa na čo tešiť...
Odporúčame