Čia to bola spolužiačka - tá od bubeníka??? Stavím sa, že netušíš!
Čia to bola spolužiačka - tá od bubeníka??? Stavím sa, že netušíš!
Občana volia nie ani tak podľa svojej vôle, hoci si to myslia, ale podľa vôle mééédií! Si zaostalý...
Matelko to hovorí stále - tak to musí byť pravda! :)
Uvedomuješ si, že teba tu nikto nečíta pre tvoje bezobsažné výlevy?
Dementele, keď niekto rozpredá štát, ako dzurindovci, tak ten ďalší musí po ňom všetko z niečoho financovať!
Ty mne nič vysvetľovať nemusíš... Lukašenko nie je manipulátor - on to ani nevie... krúti sa, ako vie. Nevieš nič o Bielorusku!
Mýliš si syna s otcom - ale tebe je to jedno...
...a cez Nichol$ona...
Myslíš toho Lukašenka, ktorý dal Svetlanke 15 tisíc €, aby mala čo jesť a kde bývať v emigrácii???
Ďalší xenofób. Nebudeš ty petoXX? A sudcovia rozhodujú dosť často tak, že mééédiami lynčovaného neboráka si netrúfajú oslobodiť alebo mu dať miernejší trest! Ty budeš veľký mysliteľ!
A ty vieš v čom byte bývaš? A akých máš susedov? Prelustruj!
Nebol to národ, len grázli s pollicajnými právomocami. Napokon, krátkymi...
Čo to tu melieš - taká situácia bola v 80. rokoch???
A keby si náhodou tušil, že to bolo v 50. rokoch, tak sa podrž - bude pre teba šok - prenasledovanie vyvolala Sí aj nejsi, pomocou svojho agenta Swiatla, ktorý zaangažoval maďarského vrcholného predstaviteľa Rákosiho a ten podal "dôkazy" o Clementisovi, lebo mu nemohol odpustiť presídľovanie!!!
Jeden taký tvojho mena vyvolal prevrat, keď tvrdil na rádiu Slobodná Európa, že esenbáci zabili študenta Martina Šmída, ktorého slušne zahral eštébák Zifčák!
A ty čím zarábaš, kobylka? Chá!
Úbožiatko, ty tu dokážeš len pľuvať - ani to netrafíš!
Ja som zas počula,, že išlo o 17. november...ešte sa súdruhovia "v tom nerozobrali..."
Och jednoduchý, jasné, že súhlasil! Dokonca po tom túžil!!! .) :) :)
Zle si to pamätáš - ako skoro všetko...Išlo o regionálne voľby.
Hav€l spolupracoval s eštebákmi, ktorí zasa vedeli, čo robia kágébáci - rozkladajú štát... Išlo mu hlavne o jeho majetky, o ktoré s a súdil s bratom... Aj ja som ho pôvodne obdivovala...
Odporúčame