Maslo vystrelilo nad tri eurá. Vianočné pečenie sa predraží
Darmo rozprávať, kým tu nebudeme mať prosperujúce slovenské fabriky, ktoré by daňami prispievali do rozpočtu , a teda aj poľnohospodárstva, ono umrie...
Africkí farmári tiež protestujú: Prečo stojí kilo kuracieho mäsa menej, než hovädzieho? U nás je mäso veľkého zvieraťa lacnejšie, než malého - veď je to logické!
No nie. Európski byrokrati pod ťarchou Zelených a možno aj hnedých úmyselne znižujú chovy hovädzieho dobytka, lebo veď ten trávi za pomoci plynov, ktoré vypúšťa! CO2.Už na nás chystajú biomasu červíkov, ktorí sú pre Zelených užitoční - veď zúrodňujú zem a nič nevypúšťajú! Dôjde aj na prasatá - tie zas poškodzujú spodné vody svojimi tekutými exkrementami!