Keď prokurátora obviňujú z nezmyslov, neostáva mu nič iné, než ujsť. Nemecký súd vydal vyhlásenie, že Kaliňák ani Slovensko sa na únose Vietnamca NEZÚČASTNILO! Ale mediálne trúby toto nezaujíma!
Keď prokurátora obviňujú z nezmyslov, neostáva mu nič iné, než ujsť. Nemecký súd vydal vyhlásenie, že Kaliňák ani Slovensko sa na únose Vietnamca NEZÚČASTNILO! Ale mediálne trúby toto nezaujíma!
Orban nevyjednávam už vyjednal ceny plynu na dlhé obdobie - nemenné. Dostal aj preto dobrú cenu, lebo musí splatiť ruský úver za stavbu jadrovej elektrárne v Pakse...
Ďalší právny analfabet sa vyjadruje...
ČO VŚETKO, Hurvínek? Menovanie Makóa - nie je trestné! O inom reč nebola! Prečo musíte prekrúcať a vymýšľať neskutočnosti? Lebo sa bojíte priznať že ste nadŕžali kriminálnikom!
Ty zodpovedáš za svojho suseda??? Na Kočnera sa pýtaj mladého "nevinného" veľvyslanca Kovácsa a riaditeľa Markízy a ešte Shulíka!
Kočnerovo odsúdenie nie je ešte právoplatné!
Ja tomu rozumiem, ale nemám dôvod robiť ti komplimenty, mala som ťa osloviť ako obyčajne, dementele!
Sakra, ty si naozaj praštený!!! Čo máte furt s kolou??? Bola výstava na Inchebe, stretli sa tam Fico s Haščákom a ten ho pozval niečo prerokovať! (Zrejme až vtedy keď odpočúvanie prasklo!) Kým nie je zabásnutý, je to veľký "podnikateľ" a predseda vlády musí komunikovať s podnikateľmi! Obsah Gorily vôbec nepoznáte, Miklo$ova spolužiačka BUb€níková vám nyšt nehovorí, Malchár€k detto a keď je jasné, že to všetko posvätili Zdurinda s Ivankom - o tom čušíte!!! Iste sú tam nejaké nepekné veci o NajSAMdemokracii - a tak zasiahla!! Dementele, už nie manták!
Nepoznáš ani význam tohto slova. Vlastne je to pre teba lichôtka. Spýtaj sa Schustera! Ten nie je urazený, lebo nemá prečo...
Miešaš dve úplne odlišné veci - ako je pre vás typické.
Slepá ryba, keby si nielen písal, ale aj čítal, ba, odusťbože, pozeral aj videá Smeru, tak by si vedel, že toho zlodeja usvedčili kamerou - takže vrátil!
Človek s priemerným IQ vie, že sa pomocou dlhých väzieb a nátlakov snažili donútiť vypovedať zadržaných tak aby svedčili proti Ficovi a Kaliňákovi! Nepodarilo sa! Zložte zbrane a padajte!
Kto MY, dementele? Som ja azda politička, podnikateľka, bankárka? Už ti dosť dlho zašibáva...
V podstater aj áno. To Pelé bol na návšteve u Trampa!
To je LOŽ! Odpočúvanie nebolo podľa pravidiel SIS.
Problém je v tom. a mali by sme to už priznať, že celá Prichmatizácia je založená na krádežiach. A ke´d kradnú zahraniční, vtedy my čušíme, lebo si to nedokážeme ani pripustiť ! - a nemáme údaje, no keď kradnú naši, otvárame huby naplno a nadávame! Ale je lepšie, keď kradnú naši - lebo majetok tu zostane a niečo tu minú (príp. ho možno ešte zoštátniť...)! A preto je aj lepšie, keď kradnú tí, čo sú pri moci, lebo to aspoň vedia a približne aj s tým majetkom narábať - a nie ho vytunelovať a zakopať!
Bernardín tiež hovoril tak, aby sa zachránil... Zaujímavé - niektorým obvineným veríš - a iným nie! Ty budeš ten spravodlivý na svete!
Odporúčame