A ty vôbec vieš, ako vznikol svetový termín TUNELOVANIE? No tak, keď sa za Veľkej Prichmatizácie - teda za Zdurindu prichmatizovali továrne - predali sa všetky stroje a zariadenia a potom sa fabrika "odpísala..."
A ty vôbec vieš, ako vznikol svetový termín TUNELOVANIE? No tak, keď sa za Veľkej Prichmatizácie - teda za Zdurindu prichmatizovali továrne - predali sa všetky stroje a zariadenia a potom sa fabrika "odpísala..."
AKÚ propagandu teraz robí, nemták??? Že sa obhajuje?
Policajný riaditeľ mal asi vtedy onakvejšie informácie než ty, matelkovič! Štátni predstavitelia vedia niečo o farebných revolúciách Sí aj nejsi! Tak asi konal, aby tomu zabránil!
Návrh Makóa na funkciu NIE JE TRESTNÝ ČIN, Hurvínek! Najmä, keď vtedy ešte nič nevykonal...
Na ovno fór - oni neboli "zatvorení," ale zadržaní!!! A ešte nezákonne! Veď preto sa Národná zrada trasie...
Postupoval podľa zákona - šéf odpočúvateľa nedal právne platný príkaz - teda ak neexistuje nahrávka, treba ho skartovať. Hoci ma to veľmi mrzí - majitelia 5-ty, by mali sedieť!
Ty musíš byť veľmi zlý človek! Muž, ktorý háji spravodlivosť voči všetkým matelkom a pročkom, by mal za to ísť do basy? Karma sa ti vráti!
Nezverejnili sa dôkazy, ale dohady mééédií a ich majiteľov. Máš bordel v pojmoch.
...a potom čierna, nedovzdelanec. Ale ty si daltonista - čo splietaš o farbách?
Daltonista, ty vidíš len červenú a hnedú? Čiernu nie? Aj na teba príde, nepošlú ťa ani k optickej tabuli!
Voľáko zrazu zmúdrel? Donedávna trepal sprostosti. Ale nie celkom lebo: nezvíťazila "revolúcia," komunisti to vzdali, lebo videli, že kágebáci k tomu dokopali moskovských.
Takí zasiahnutí sú sebestrední... Putin nás má u zádele...Jeho zaujíma akurát to, aby tu nebola základňa s jadrovými rachétľami, navyše starými, nespoľahlivými (prerobenými z klasických...) Ale malo by o zaujímať najmä nás, aby sme sa nestali CIEĽOM! Lenže zasiahnutí (slov. pošahaní) to netušia...
Na starobu, choroby, UND covid (a možno ani nie)!
To nebolo za pomoc, ale za očkovanie, nechápavec.
Polovičatý Pellé, polovičaté hlasovanie. Nikdy tú "druhú polovicu" zmatkovičovci nesplnia! Veď už rozdali obe dávky!
Ty si tam iste bol na študijnom pobyte...Číňania si cestujú po svete, podnikajú, investujú, stavajú doma firmy svetového významu, vlaky na vzduchových vankúšoch, sklené mosty pre turistov... - ako to tá "totalitná" dovolí?
Chach, svet si dovolil "zatvárať oči pred bezprecedentným porušovaním ľudských práv..." , keď Čínu potreboval ako svetovú fabriku a teraz, v kríze prekrytej nejakými vírusmi, si už nedovoľuje... Ujgurov nijako nechloštia ani nezatvárajú, len kontrolujú kamerami na námestiach - vedia, čo je "farebná revolúcia," a pre Čínu by to bola pohroma!!! Každá zmena, revolúcia, potopa = 60 mil. mŕtvych!
Maďarón, musí byť pre teba prekliatím, keď tvoji rodáci sa očkujú sputnikom!!! Tak chodíš bľuvať sem - a ešte k tomu ani nepomáha!
Odporúčame