No hej, to sú tí, čo sa dožili...
No hej, to sú tí, čo sa dožili...
To je dobré! Lišpic najprv obišiel méédiá a potom sa na ich "vyjadrenia" odvolával!!!
Tak Briti sú tí správni odPorníci na politiku, najmä Rusko...Putin je "paranoidný?" Briti mu zorganizovali "iotrávenie" Skripaľovcov, potom akože aj Navaľného, konfilkt v Karabachu, sú "poradcovia " na Ukrajine, kde Ukri ( a možno aj oni) ostreľujú vlastné obyvateľstvo už sedem rokov. zatiahli Zelenského do "výhodného obchodu," kde Briti za úver budú stavať lode, pričom zarobia na výrobe aj na úrokoch, aj na vplyve - a P-Rezident zničil vlastné lodiarne...
Že to nevieš ty, to je pochopiteľné. Fico navrhoval znížiť TPS, ak vôbec tušíš, čo to je.Tak sa vyrovnávajú ceny. A že by nevedel, že je tam štátny regulátor - ako ty - to je tiež blud ako všetky tvoje ostatné.
Dementele, tebe treba všetko povedať osobne??? Veď Fico povedal, že zlodeja prichytilo kamerou, hneď vrátil! Kováčik EŠTE STÁLE NIE JE PRÁVOPLATNE ODSÚDENÝ, Z8leskáý bude musieť vysvetliť, prečo nedovolila obhajobe 70 námietok! Fico nikoho ne - nenávidí, dokonca povedal, že ak vyhrá voľby, nebude robiť odvetu! (A mal by za čo!) AKÉ papiere falšuje??? To sa neprisnilo ani Tóodovej! Šplechy nenávisti tu vypľúvaš ty!
To je pekné, v akej spoločnosti sa pohybuješ! Iné sme ani nepredpokladali...
??? Držanie nevinných v kolúnej väzbe - to je ponechané na súdoch, dementele???
A Lišpic, ktorý to poslal do mééédií, nie je podozrivý??? (Nie je, ten je jasný!)
A špecifické prípady budú všetky!
A to zase nie je taká prekážka...
No, lenže mRNA vakcína bola pôvodne vynájdená pre onko pacientov. Mali ju už "hotovú," tak načo míňať peniaze??? Tak!
Ba, vyskočili, ale dávnejšie, teraz sú hovorcovia ministerstiev alebo firiem... :(
Cervena Hviezda? To sú tí neotrockisti, vospolok narodení v U$A?
Ozvali sa z Hviezdoslavovho námestia...
Odporúčame