zabezpečíš?
ani pravopis neovládaš, a vraj elita....
no vidíš, len neviem, prečo píšeš sám o sebe :DDDD
a strieľať by si nechcel? Ako Emilko Hodál? Ono nakoniec to, čo on napísal nebude len satira, ale vaše hlboké presvedčenie
Keby toto povedal napríklad Kotleba, tak by ste už vykrikovali, že fašista, tak nakoniec tými fašistami budete v skutočnosti vy...
nehovor, a ako si to tú správnu súdnosť predstavuješ?
prečo máš také silné nutkanie verejne prezentovať, že máš problém pochopiť krátky písaný text?
a čo? Nuž, a to, že tu neustále plačete, ako vám každý ubližuje, ako vám nadávajú a potom napíšeš toto? Toto považuješ za slušnú debatu?
Alebo iba nezvládaš vlastné nervy???
už sa to ukazuje napríklad v Bratislave :DDDD
čo povie admin na toto urážanie diskutujúcich s iným názorom???
naopak, mne mafia rozhodne prekáža a aj tí, ktorí v spolupráci s mafiou okrádajú občanov o ich pozemky
Predstav si, že Smer som nevolil, naposledy, keď som bol voliť, som dal hlas Dzurindovi, čo so neskor trpko oľutoval
samozrejme, pretože pred týmto, vraj bohapustým kradnutím bolo ešte jedno, omnoho bohapustejšie okrádanie a to dokonca aj tých najbezbrannejších, dochodcov a invalidov....
Tak už aj Blaha je ožran? A ty to odkiaľ tak dobre vieš, ak s nimi nechlastáš?
no veď to, zlo nikdy neprizná, že je zlom :DDDD
vari si sa ožral s ním, že to tak dobre vieš?
kto? Viskupič? No teda...takto kydať na tých super nových idolkov... Toto ti Eset nikdy neodpustí :DDDD
dobre že vieš, len neviem, prečo aj napriek tomu to napíšeš...? :DDDD
ty si zjavne nepochopil čo tým myslel, že? :DDDD
ak hľadáš zlo, pozri na Dzurindu, Mikloša a hlavne Kaníka...a ešte uvidíme, ako sa nakoniec budú prezentovať tvoje nové idoly z radov liberálkov. Mám obavy, že toto bude korunované zlo...
no vidíš a nebirmovaná (?) liberálka si berie komunistu za poradcu, no super :DDDDD
Malá otázočka: je Viskupič, ako liberál birmovaný???
Odporúčame