Fígeľko, prečo sa musíš zásadne vyjadrovať k veciam, o ktorých nemáš ani šajnu? :DDDD
Fígeľko, prečo sa musíš zásadne vyjadrovať k veciam, o ktorých nemáš ani šajnu? :DDDD
tak sa ho spýtaj a neotravuj s tým nás :DDDD
Fígeľko, namiesto vypisovania nezmyslov utekaj na Ukrajinu brániť Európu pre Ruskom. Porošenko ťa potrebuje :DDDD
ak hľadáš sopľavého chlapca, skús pozrieť do zrkadla
A teraz skús upresniť, v čom klamem...alebo vari budeš popierať, že si kampaň nezaplatila z vlastného vrecka?
A nick? Od sloty to skutočne sedí :DDDD
problém s angličtinou je ešte malý oproti inému problému, ktorý Čaputová má. Tým je to, že sa stala jednou z najzadĺženejších Slovensiek, keďže svojím donorom momentálne dlhuje vyše 712000 euro
Bude zaujímavé sledovať,ako ten dlh splatí, keď jej donori nepatria medzi tých, ktorí svojím dĺžnikom odpúšťajú...
Len dúfam, že na nedoplatia znovu občania Slovenska
čo iné im zostáva, keď nemajú argumenty? Poniektorí,aby vyzerali múdro, opíšu pojmy, ktoré použijú iní a potom ani nevedia vysvetliť, čo ten pojem znamená...
No divíš sa im potom, že sú nervózni?
Veď aj satirik Emilko nadával celému Slovensku a vyhrážal sa vystrieľaním...
mám pre Porošenka návrh:
zoberte tunajších trollov,ako archivar, palenque, stoik, Mr.Fígeľ a ako ich veliteľov Ondrejcsáka, Cséfalvay. Fedora,...a máte vojnu s Ruskom vyhratú...
a aj vieš, čo si napísal? :DDD
a čo povieš na tolerovanie vulgarity tvojho kamaráta, ktorý má svoj blud na tebou?
v Pezinku je Súmračná?
tak nemhovor, lebo budeš prekvapkaný :DDDD
Stanko, ja skutočne nemožem za to, že tvoja mentálna vybavenosť nestačí ani na túto debatu... :DDDD
ajejda, zase svoju mentálnu zaostalosť hádžeš na iných? Už si ako tá tvoja Zuzka :DDD
Stanko, daj teraz tú o Zetore Brno :DDD
Stanko, ja skutočne nemožem za to, že ty máš problémy s vlastnou nevedomosťou. Inak by si vedel, že Y sa v tom slove používa, keď chceš poukázať na to, že daný spoludiskutujúci je na tom s inteligenciou trochu poslabšie :DDD
Stanko, Stanko, ty náš odborník na Zetor Brno, ty skutočne nevieš, že v slove inteligent sa zvykne písať "Y" vtedy, keď chceš poukázať na poslabšie mentálne schopnosti toho, komu to píšeš?
Ja ti skutočne nemožem za to, že nerozumieš veciam a ideš diskutovať :DDDD
Stanko, prečo tu vypisuješ takéto nezmysly, keď ani nevieš, aké "i" sa píše na konci slova nezmysly?
nemhovor, a toto je tá moja pravopisná chyba? :DDD
Odporúčame