no ty si ale inteligentoš. Žeby nárast nervozity? Ona je , totiž, zvýšená agresivita a následné urážanie "nepohodlných" znakom zvýšenej nervozity alebo dokonca psychickej poruchy
no ty si ale inteligentoš. Žeby nárast nervozity? Ona je , totiž, zvýšená agresivita a následné urážanie "nepohodlných" znakom zvýšenej nervozity alebo dokonca psychickej poruchy
žeby na Slovensku bolo toľko stratených existencií? Neverím
ty si ale šikovný, keď stíhaš pobehať toľko volebných miestností. Len aby si stihol dať Čaputke svoj hlas, aby jej nakoniec nechýbal do 148%
nehovor. A na toto si prišiel vlastnou hlavou? Alebo si myslíš, že ak ty odkukávaš, tak to zákonite robia aj iní?
Stádovitý efekt je vašou doménou
takže voľby v tejto volebnej miestnosti sú neplatné, lebo komisia neoprávnene otvorila hlasovaciu urnu...?
ale veď my vieme, že to neurobíte. Čo tam po nejakej dostojnosti?
no, ak beriem, že verili tomu neskutočnému nárastu jej preferencií, tak ti neviem,....
Ale veď musíte nejako vyjadriť svoj odpor ku nedemokratickým kandidátom a ako inak to možte urobiť, než týmto aktom? Vieš si predstaviť ten tlak, ktorý by nastal, keby 52% voličov toto urobilo?
tú určite...ju volia iba stratené existencie, ako ty
POZOR!!!!!
DOLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE SPRAVODLIVÝCH VOLIČOV PANI PRÁVNIČKY ČAPUTOVEJ!!!!
PO ZAKRÚŽKOVANÍ PANI ČAPUTOVEJ JE POTREBNÉ PREŠKRTNÚŤ NEVHODNÝCH KANDIDÁTOV, HLAVNE HARABÍNA A KOTLEBU!!!!
Jasne tým dáte najavo, že týchto kandidátov odmietate. Preto by to mal urobiť každý slušný a demokratický volič!!!!!
vážne len pre SMER a HZDS? Ty si už zabudol ako to vyzeralo za Dzurindu a Radičovej?
presne tak. Aj preto sa médiá a ich tunajší užitoční id*oti tak urputne snažia aj napriek výsledkom vyšetrovania, spájať túto vraždu s vládou a SMERom.
Veď si musia chrániť tých svojich tútorov, kto by ich potom živil? Veď normálnou prácou sa neuživia
ty si ešte nezaregistroval, že ten tebou spomínaný, mocnejší, sa od Kočnera pre istotu verejne dištancoval?
POZOR!!!!!
DOLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE SPRAVODLIVÝCH VOLIČOV PANI PRÁVNIČKY ČAPUTOVEJ!!!!
PO ZAKRÚŽKOVANÍ PANI ČAPUTOVEJ JE POTREBNÉ PREŠKRTNÚŤ NEVHODNÝCH KANDIDÁTOV, HLAVNE HARABÍNA A KOTLEBU!!!!
Jasne tým dáte najavo, že týchto kandidátov odmietate. Preto by to mal urobiť každý slušný a demokratický volič!!!!!
jasné, že sa dajú overiť. Napríklad aj tá o tom, že talianska prokuratúra vraj mala potvrdiť, že Fico telefónoval s Vadalom.
Ozaj, nevieš,ako to dopadlo? Potvrdila to prokuratúra?
Že oni nedávajú informácie o rozpracovaných prípadoch?
Tak iste pre tú taliansku supernovinárku urobili nejakú výnimku, veď ako inak?
Fuj,fuj, fuj Fico :DDD
to vieš, že áno. Len ti neviem, kto to chodieval podávať Kočnerovi hlásenia o voľbe gen. prokurátora...čo myslíš, kto to bol? ;)
aj od Černáka sa po odsúdení začali jeho kumpáni dištancovať a tak začal Černák rozprávať a mnohí z nich skončili tam, kde on
Som zvedavý, ako to bude v tomto prípade. Som zvedavý, koľkí jeho kumpáni skončia tam, kde on
Každopádne aj toto je známkou výbornej práce slovenskej polície a to aj napriek konšpiráciám a vynášaniu skutočností z vyšetrovania Lipšicom a Tódovou...
Odporúčame