odkedy sú SME a Denník N ruskými webmi?
odkedy sú SME a Denník N ruskými webmi?
zatiaľ sa tu najviac zdržuješ ty, pupuš :DDD
Karolína Farská má problém. Nutne potrebuje nakúpiť oblečenie, lebo sa chystá na rolu prvej dámy pre Čaputovú
od Ňumáka? On niekedy glosoval? Vieš ty vobec, čo glosa je? Od neho, ale aj od teba som tu zatial vždy čítal iba primitívne trollovanie. Ako inak sa dá nazvať tvoje prznenie mien kandidátov?
nemože, ešte mu neprišli bubáky a preto je aktívny, aby si ho supervizor všimol...
to majú pripravené, aby mohli napadnúť voľby, keby Čaputová neuspela...
doležité je, že to naučil teba. Snáď už konečne budeš rozumieť krátkym vetám, lebo doteraz si s tým mal obrovský problém :DDD
myslíš tých adolescentov s bradou a fúzami, ktorí v Nemecku tvrdili, že im je 12 rokov?
kto to je ten Har a Bin? Vari vám Merkellka poslala nejakého svojho inžiniera na obohatenie?
konečne si na to prišiel. On sa totiž snaží, aby si jeho slovám rozumel aj ty a tvoji kámoši.
no, od teba tento príspevok skutočne sedí...už vám talianska prokuratúra potvrdila, že Fico telefónoval s Vadalom?
to, že si v ústave spievate až nás budou milióny, ešte neznamená, že vás aj milióny sú
súhlasím, už len pár hodín pre vaše mokré sny
to by si sa musel najprv poriadne osprchovať, ale s tým asi máš problém, že?
no vidíš, ako sa učíte rozprávať jasne. Aspoň tu je šanca, že pochopíte, o čom je reč :DDD
na rozdiel od teba som ja absolútne kľudný. Je to vidieť aj na tom, že svojich oponentov nenapádam, ani neurážam, ako ty.
Ale som rád, že moje anti ťa irituje. Je vidieť, že trafilo presne do čierneho :DDD
to vieš, on to musí hovoriť pomaly a zreteľne, aby ste tomu rozumeli aj vy, pomalší :DDDD
no vidíš, a ty sa zmožeš akurát na pobozkanie záchodovej misy..
Odporúčame