je vidieť, že o tom vyšetrovaní máš prehľad len z Tódovej konšpirácií. Inak by nenapísal takúto somarinu
Skús si overiť, čo bolo úlohou tohto medzinárodného tímu a zistíš, aký nezmysel si práve vypotil
je vidieť, že o tom vyšetrovaní máš prehľad len z Tódovej konšpirácií. Inak by nenapísal takúto somarinu
Skús si overiť, čo bolo úlohou tohto medzinárodného tímu a zistíš, aký nezmysel si práve vypotil
z Kočnera v base má nočnú moru Sulík, pretože nevie, čo všetko povie
tieto metódy mi silne pripomínajú Zajacovo "oddĺženie" nemocníc. Takisto vtedy veriteľom povedali, že buď súhlasia s vyrovnaním vo forme vyplatenia 10% z dĺžnej čiastky, alebo im pošlú kontroly...
nezabudni škrtnúť Harabína. Takto sa mu najlepšie pomstíš za všetky neprávosti, ktoré vám urobil
voliči Čaputovej by mali na hlasovacom lístku škrtnúť Harabína. Nech im nešpatí lístok :DDD
to je tak, keď je kamarátstvo kvoli peniazom. Kiska takisto na súde o pozemok nepoznal skoro nikoho z Popradu...
Dúfam, že po zajtrajšku bude v druhom kole dvojica Harabín-Ševčovič. Našich lepšoľudí potom klepne, lebo budú musieť voliť buď Harabína, pri ktorom im vážne hrozí, že mnoho ich idolom klapnú zuby naprázdno a poniektorým možno aj klepetá na rukách
Alebo budú musieť voliť Ficovho Ševčoviča
To bude potom sranda, keď si na predvolebnom mítingu Ševčoviča budú vedľa seba stáť Fico s Matovičom a Sulíkom a spolu lobovať za Ševčoviča :DDDD
aj podľa toho, čo tu vypisujú, je jasne vidieť, že sú z toho vývoja v šoku :DDDD
Dúfam, že po zajtrajšku bude v druhom kole dvojica Harabín-Ševčovič. Našich lepšoľudí potom klepne, lebo budú musieť voliť buď Harabína, pri ktorom im vážne hrozí, že mnoho ich idolom klapnú zuby naprázdno a poniektorým možno aj klepetá na rukách
Alebo budú musieť voliť Ficovho Ševčoviča
To bude potom sranda, keď si na predvolebnom mítingu Ševčoviča budú vedľa seba stáť Fico s Matovičom a Sulíkom a spolu lobovať za Ševčoviča :DDDD
ale veď my vieme, že vy veríte. Vy veríte všetkému, čo vám oni povedia. Vy ste verili aj tomu, že Kiska má Francov pozemok oprávnene a pritom súd rozhodol opačne. Podľa vás však stále je chyba v súde, lebo rozhodol zle :DDD
ty ma nenapadáš? Takže ak napíšem o niekom, že je krepý, to je také milúčke oslovenie, že?
A tá tvoja veta o tom, že kde pil Fico kolu s Haščákom, a máš aj tému ich debaty podosne, ako existuje nahrávka debaty Sulíka s Kočnerom?
Máš dokazy, o čom sa rozprávali? Ak nie, potom iba naprázdno trepeš nezmysly. Nič viac, nič menej
To je, ako tie vaše drísty o jeho telefonáte s Vadalom, lebo to vraj potvrdila talianska prokuratúra. Pritom talianska prokuratúra vydala vyhlásenie, že nič nepotvrdila, lebo sa ku živým prípadom nevyjadruje
Vám to ale nebráni v tom,aby ste to opakovali,ako verklík. Podobné to je aj s rozhovorom Harabína so Sadikim
Na nič nemáte dokazy, ale chcete,aby vám ľudia verili. Pritom iba zo seba robíte v očiach väčšiny ľudí, somárov
Ja som absolútne pokojný,čo sa ale o tebe povedať nedá :DDDD
skús si po sebe prečítať, čo píšeš a iste pochopíš, ako robíš zo seba obyčajného trolla
Vy sa tak radi chválite, akí ste slušní, akí ste inteligentní a tu v pár slovách sama zlosť, žlč a nenávisť. Kde ja o tebe píšem, ako o krepom človeku, kde popisujem nejaký tvoj "zvláštny" mozog?
Tvojím problémom je neschopnosť akceptovať iný názor, ako ten svoj. To o tebe nedáva príliš dobré vysvedčenie, ale ani sa ti veľmi nedivím. Takto konáte všetci z modráckeho tábora
A to je ten dovod, prečo váš drvivá väčšina ľudí nepovažuje za akceptovateľných pri akýchkoľvek voľbách a preto narastá vaša nervozita
Ale je to len problém váš a vašej neschopnosti slušne a hlavne relevantne komunikovať
Ty si toho jasným príkladom
A to tvoje, "anti je fuj" je na smiech. Priznaj, že nie je problém v tom anit, ale v druhej časti mojho nicku. Keby som mal antifico, alebo antiharabin, to by som bol skvelý kamarát, ale antismetiar, to je problém. Tak priznaj pravdu a nedrístaj somariny
to je jeho problém. Ak chce diskutovať, nech si pripraví poriadne argumenty. S drístami nemá u mňa šancu :DDDD
jasné, opis reality...
že prefix anti používajú krepí a zakomplexovaní jedinci? A vieš aj vysvetliť, akí jedinci používajú urážky a nadávky? Žeby tí slušnoslovenskí?
Ak si nebola pri kontaktoch Harabína so Sadikim, ako ptom možeš tvrdiť, že nejaké boli? Veď doteraz o nich nik nepredložil žiadne dokazy. To, že o tom napíše Tódová, ešte neznamená, že to je tak. Skor platí, že ak ona niečo napíše, tak pravdou je pravý opak
Ty vážne považuješ Murína za relevantného autora? Nakoniec, ak je niečo v súlade so zákonom, ako može byť protiprávne? Veď aj Kiska hovorí, že jednal vždy v súlade so zákonom, aj keď polícia hovorí niečo iné a vy mu bezvýhradne veríte...
A najlepšia je tvoja posledná veta. Skutočne ma pobavila :DDDD
rovnako ako ty nemáš rozum.
Bez fotky tiskarienka
6241951 dnes
18:35 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
to nie je výpad?
Trpíš paranojou? Máš nick s prefixom ANTI, to znamená, že nemáš rozum.
toto nie je výpad? Chápem, ty máš radšej také, že Zomri a podobne, že? A Murín? Vari nechceš tvrdiť, že to je relevantný autor
A s tým Sadikim bol v kontakte...
bola si pri tom, že to tak iste tvrdíš? Vy ste takí chrumkaví pri tých somarinách, ktoré tu vypisujete. Ešte napíš, že Kiskovi každý ubližuje :DDDD
jasné, dobrovolne smel. Lebo by si nemal ny výber, takže musel, lebo Harabín ako prezident je pre vás nočnou morou :DDD
Uvidíme, čo je a čo nie je fatamorgánou
Odporúčame