mešuge si ty. Problém tohto prípadu bol v to, že na s)de nedokázali doložiť existenciu nahrávky, ktorej prepisom operovali. Preto prehrali súd a štát musel za Lipšivcove nepodložené drísty paltiť
mešuge si ty. Problém tohto prípadu bol v to, že na s)de nedokázali doložiť existenciu nahrávky, ktorej prepisom operovali. Preto prehrali súd a štát musel za Lipšivcove nepodložené drísty paltiť
čo som trepal, že Sulík? Ale nakoniec, obaja sú kamaráti s Kočnerom, tak o akom trepaní to trepeš? Skús si poriadne prečítať, čo píšem a chvíľu premýšľať. Verím, že pochopíš, akú somarinu si práve napísal
nezdržal by som sa smiechu, keby do druhého kola postúpila dvojica Harabín - Ševčovič a naši slušno lepšoľudia by museli voliť Ficovca :DDD
A ešte zaujímavejšia finálová dvojica by bola Harabín - Kotleba. To by lepšoľudia určite spisovali pozývací dopis pre NATOarmádu, lebo koniec demokracie :DDDD
nezdržal by som sa smiech, keby do druhého kola postúpila dvojica Harabín - Ševčovič a naši slušno lepšoľudia by museli voliť Ficovca :DDD
A ešte zaujímavejšia finálová dvojica by bola Harabín - Kotleba. To by lepšoľudia určite spisovali pozývací dopis pre NATOarmádu, lebo koniec demokracie :DDDD
to určite...a preto sa dal do partie so Žaluďovým nohsledom a mafiánskou manželkou...
Zhodujú sa aj v kritike prezidentskej kampane. „Je to drsné a nekultúrne,“
Nuž, a to, čo oni stvárajú vo svojích funkciách s týmto národom je také milé a vysoko kultúrne... Nakoniec, veď je to iba také, ako si to oni sami urobili. Kto tu po 89-tom zaviedol túto politickú "kultúru", ak nie politici?
bohate stačí, že je obvinený konateľ jeho firmy. Už toto je pre toho, kto zo seba robil anjela, hanbou
ja som nervózny? Tak potom prečo napádaš ty mňa, keď ti dám legálnu otázku? Nie je toto znakom nervozity? :DDD
Čo sa týka Fica, až budú na jeho adresu dokazy, alebo aspoň relevantné obvinenia policajných orgánov, potom budem súhlasiť. Mimochodom, Fico sa stretal s Haščákom v súkromí?
nuž, pýtam sa, keď ešte aj teraz spomínaš Harabína a nepotvrdené konšpirácie penťácko-eseťáckych plátkov na jeho adresu. Už chýba len ten rozhovor a máš to kompletné.
Čo na tom, že nič z toho ste nikdy nedokázali a v niektorých veciach poprehrávali súdy?
Tak neviem, kto tu má rozum a kto nie.
Mimochodom, ja som sa slušne opýtal, tak prečo ten výpad? Žeby nervozita?
kde tam vidíš podobnosť? Je vari Fico z niečo podozrievaný políciou? Alebo potrebuješ odvrátiť pozornosť?
nepoznám, nepamätám si...to je také slušnodemokratické... Ani Kiska nepoznal pána Franca, aj napriek tomu, že bol ich takmer rodinným zubárom a v neverím, že v malom Poprade s títo skoro rovesníci nepoznali...
Nuž, pčkáme si, čo všetko sa ešte prevalí, ale doteraz by som povedal, že veci celkom zapadajú do seba a to včítane toho, že pen%tácko-eseťácke médiá okamžite po prevalení vraždy rozpútali kampaň s cieľom odpútať pozornosť polície od skutočných vrahov a objednávateľov. Ako inak vysvetliť Tódovej urputné upozorňovanie na domnelú taliansku stopu?
za tej hnusnej Ficovlády, ktorá tak kryje mafiánov a oligarchov, bol odsúdený Bašternák za daňový podvod, s najväčšou pravdepodobnosťou je vyšetrená vražda Kuciaka a Kušnírovej a pravdepodobne hrozí obvinenie za daňový podvod aj Kiskovi
Teraz ma zaujíma, koľko podobných káuz bolo vyšetrených za modráckych vlád Dzurindu a Radičovej. Hlavne ma zaujíma, ako najmúdrejší minister a advokát Lipšic vyšetril vraždu advokáta Valka, pri ktorej sa dokonca motal na mieste činu, pričom tam bol protiprávne...
asi to o tej karme bude skutočne pravda. Aspoň v tomto prípade určite... :DDD
a Sulík s nimi. A ktovie, či aj nie Kiska. Veď ten takisto kamaráti s Haščákom
Odporúčame