určite viem, koho nechcem
ich morálka znie: "hoc zlodej, úžerník a podvodník, ale náš"
Kedysi Schutz obhajoval Kisku a jeho SZMácku minulosť takto: "nie je doležitá jeho minulosť. Doležité je, že dnes podporuje USA"...
ty veríš tomu, že Mistrík si tú svoju platil z vlastného vrecka? A predsa mu to nebránilo tvrdiť, že je nezávislým kandidátom. A to bol kedysi zakladateľom SaS
za posledné dni a týždne máme dve skvelé správy:
1. Kiska pochopil, že je nezvoliteľný a preto ani neskúšal kandidovať
2. Kiskov klon Mistrík takisto vzdal kandidatúru
Teraz čakám ešte jednu správu, a to, že Slováci prejavili zdravý rozum a dali vale Čaputovej a jej Penťácko-Eseťáckemu Progresívnemu Slovensku
on sa chcel poistiť tým, že držal Švecovú na Najvyššom súde a plánoval z nej urobiť sudkyňu ÚS a takisto podporou Čaputovej
ty si sa s koňom zrazil? Choď do Popradu a spýtaj sa tých, ktorých okradol o pozemky. Oni ti vysvetlia,aký to milý a sympatický ujko
skvelý sociálny expert pripravil dochodcov z ročníku 1943 a ďalších cca o 100 euro dochodku. O pár rokov, keď išla do dochodku jeho mater, dochodky nechal znovu upraviť tak,aby ona už dostávala vyšší dochodok
Toto je tá modrohnedá spravodlivosť
a o to tu ide. Veď Kiska bude tú milosť potrebovať viac, ako urgentne
oni dokazy žiadajú iba v prípade Kisku. Ak sa jedná o Fica, potom sú oni žalobcami, vyšetrovateľmi aj sudcami v jednom. Veď o tom píše Tódová, tak to predsa musí byť pravda
prosím ta, nešír tu bludy Sulíka. V skutočnosti, keby bol Sulík pri moci, znížili by iba dane z dividend a výnosom z akcií, ako to urobil kedysi Miklož. Určite nezníži dane nízkopríjmovým skupinám pracovníkov
zase máš problém pochopiť krátky príspevok? To je dnes už druhýkrát. Mal by si s tým urgentne niečo robiť, lebo to nie je v poriadku :DDD
skús si preveriť diplomky Kisku, Tódovej, Sulíka, profesúru Radičovej a podobne a potom kvákaj o Dankovej rigorózke
jasné, daj ešte niečo na pobavenie a potom skús povedať, kedy bola predaná nemocnica vo Svidníku alebo kedy boli sprivatizované napríklad sanitky
Ešte mi vysvetli,ako mohli župani sprivatizovať štátne nemocnice?
pupuš, na Slovensku sa nikdy žiadna agentúra ani len nepriblížila ku reálnym výsledkom volieb. Všetky prieskumy slúžia len ohlúpnutie takých, ako ty :DD
kde som ja spomenul tebou menovaných? Znovu si nepochopil krátky príspevok a ideš na neho reagovať?
trollko, čo myslíš, kto financuje PS? Nehovor, že si myslíš, že sami členovia? Tušíš, v akej strane bol predtým predseda PS a čím sa živí? Takže koho asi zastupuje Čaputová? A koho zastupuje Šefčovič, ako eurokomisár? Určite nie teba, ani mňa
Premýšľaj, kým niečomu začneš veriť
to vieš, SaS expertka nohavička Cigániková je iná expertka. Tá si zájde na operačný sál a robí si počas operácie selfie a Zajac medzitým pripravuje ďalšie rozkrádanie nemocníc Pentou tak, ako to urobil, keď bol ministrom
Vtedy všetky ziskové časti nemocníc popredal a strátové nechal nemocniciam a potom drístal, že nemocnice s neuživia, lebo nevedia hospodáriť a preto ich je treba sprivatizovať. 9 z desiatich nemocníc potom predal Pente...
Odporúčame