nože daj ,kde som ja napísal, že je Fico neomylný? Ale pri voľbách určite neporobil podvody,ako Kiska :DDD
nože daj ,kde som ja napísal, že je Fico neomylný? Ale pri voľbách určite neporobil podvody,ako Kiska :DDD
myslenie našicho modrohnedých kiskotrollov:
Šefčovič je SMER a preto je FUJ!!!
Čaputová je PS, tak je jednoznačne SUPER!!!
Pritom vobec ani len netušia, že títo dvaja v skutočnosti zastupujú a obhajujú rovnakých oligarchov a rovnaké hodnoty a teda sú fakticky z toho istého košiara
To je jasný príklad jednoduchosti až obmedzenosti myslenia týchto trollov
ako vy len s tými voľbami trepete dve na tri :DDD
Daj ešte niečo na pobavenie. Veď Kiska podvádzal už pri tých voľbách. Vyhral ich podvodom, tak o prehre to drístaš?
vidíš, ako drístaš? Splietaš dohromady dve na tri. Je vidieť, že ty vobec nepočúvaš, kto čo hovorí, len delíš politikov na naši/vaši, ale vobec nevieš, že v princípe rozprávajú to isté a v skutočnosti zastupujú názory tej istej skupiny oligarchov
macko Pú, keby si len netáral. Doteraz to vždy bolo tak, že Fico urobil politický ťah a celá debokratická opozícia z toho šalela, lebo nevedela, čo s tým zamýšľa. A vy, užitoční idi... ste tu hučali, ako choré vrany a nakoniec vždy veci skončili opačne, než ste kuvikali :DDD
poznáš význam tohto slova? Včera tu totiž jeden tebe podobný operoval s pojmom oligarcha a nakoniec sme zistili, že ani netuší, čo to slovo znamená :DDD
kto? Ty? Ale nám sa s tým priznávať nemusíš. My to o tebe vieme už dávno :DD
no vidíš, a už len tým, že urobil poriadky s exekúčnymi a bytovými mafiami, urobil viac, než všetci ostatní ministri spravodlivosti dohromady
znovu si nepochopil, prečo to povedal? Vy, trolli ste takí zábavní. Tvárite sa, ako inteligenčná elita, ale v skutočnosti ste inteligenčne veľmi pomalí. Občas aj zabrzdení :DDD
no predsa tebe Tódová a spol. A ty jej veríš každú somarinu aj bez dokazov
ak mu niečo dokážu, ako to dokázali Kiskovi, nech ho zavrú a ja prvý budem ho budem kritizovať, ale doteraz ho nik ani len neobvinil, na rozdiel od Kisku
Ak sa hráš na veľkého demokrata, mal by si vedieť, že na Slovensku platí prezumpcia neviny
V prípade Kisku tak radi pýtate dokazy,ale ak sa jedná o Fica, tam viete všetko aj bez súdu a dokazov...
Stále platí, že oproti Kiskovi je frajer, lebo zase až tak na svojej funkcii nelipol
Kiska sa bojí odstúpiť, lebo mu reálne hrozí, že by skončil v base
možno by mu dali do ucha nasluchátko,ako Česi Drahošovi pri debate so Zemanom.
Je úsmevné, ako sa títo modrí tvária, akí sú inteligenti, elita národa a keď majú diskutovať, tak im buď musia dať nasluchátko na šepkanie odpovedí, alebo neprídu vobec :DDD
takže:
lebo USA: vari USA nevydierajú a nenapádajú kdekoho po svete? Skutočne je to iba Lebo USA?
lebo Židia: nevlastnia vari Židia väčšinu svetového majetku a nesnažia sa cez neho riadiť celý svet?
lebo Sörös: nefinancuje vari Sörös OSF a cez neho mimovládky po celom svete, ktoré sa snažia ovplyvňovať politiku v daných štátoch, bez toho,aby ich niekto volil? Nepovedal vari Šimečka, že nebyť jeho peňazí, Mečiar nepadne?
Tak o akom lebo to tu blúzniš?
nehovor. Skutočne? A čo pamäť ohľadne demografického zloženia obyvateľov Havířova?
trolli tu tak radi vypisujú o Ficovi,ako o zlodejovi, mafiánovi, skrachovancovi,...
V porovnaní s Kiskom je však minimálne v jednej veci frajerom. Fico vo verejnom záujme dokázal odstúpiť z funkcie premiéra a to aj napriek tomu, že mu nikdy nikto nič nedokázal
Zato veľký padlý anjel Kiska vlani po prevalení vraždy Kuciaka vykrikoval, že v slušnej spoločnosti politik odstúpi už pri podozrení. Pritom v jeho prípade sú nielen podozrenia, ale aj obvinenie konateľa jeho firmy a v prípade pozemkových kšeftov už je aj rozsudok a Kiska sa k odstúpeniu nemá ani náhodou
Naopak, ešte vyplakáva a obviňuje Fica z vydierania a vyhrážania...
Tu už neplatí odstúpenie pri podozrení?
A tunajší trolli ho ešte obhajujú...
kde si nabral, že predseda najsilnejšej strany musí byť premiérom? Bola vari Radičová predsedkyňou najsilnejšej strany, keď bola premiérkou?
Odporúčame