to Lebo... je vaša parketa, trollík. To vy tak radi, že LeboFico, LeboPutin a podobne. Ale pozerám, že vám táto medicína veľmi nechutí :DDD
to Lebo... je vaša parketa, trollík. To vy tak radi, že LeboFico, LeboPutin a podobne. Ale pozerám, že vám táto medicína veľmi nechutí :DDD
ja viem, že tebe to je jedno. Len neviem, prečo tak srdnato ochraňuješ Kisku a spol. :DDDD
Ty si tu toho už nadrístal, keby ti mal človek všetko veriť...
Už si poslal SKRACHOVANCOVI TELEGRAM???
Bez fotky pobirmovany
6182749 dnes
18:56 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
pokiaľ si dobre pamätám, Kiska to definitívne povedal až v septembri, a to ešte ani zďaleka nie 3/4 roka. Ale ak by som sa aj o nejaký mesiac zmýlil, nič to nemení na fakte, že ste sa najprv vytešovali, že bude kandidovať Kiska, potom, že Mistrík, a teraz že Čaputová
A Harabín? Skús si zistiť, od kedy ho dávali do prieskumov aj napriek tomu, že ešte vtedy kandidatúru nepotvrdil
Takže tá choroba asi bude u teba
Už si zistil demografické zloženie Havířova?
a čo si tým chcel povedať? Radačovskému stačilo, že sa zastrašiť nenechal, čo bolo pre Kisku šokom
Fico je poslanec a Kiska trestanec-čakateľ. Tak, kto je na tom lepšie?
ešte pred pol rokom ku kiskotrolli básnili o tom, ako to Kiska vo voľbách Harabínovi ukáže. Prišlo sklamanie, Kiska nenabral odvahu kandidovať. Tak ešte predvčerom takto snívali o Mistríkovi a aj ten ich sklamal a radšej odstúpil.
Teraz sa takto rozplývajú o Čaputovej, lebo veria prieskumom, ktoré sa ešte nikdy pri žiadnych voľbách netrafili.
Žeby to bolo prezvesťou, že nakoniec odstúpi aj Čaputová?
a s kým mal ten Fico diskutovať? S Cigánikovou, Nicholson, Matovičom? A koľkých debát sa zúčastnil Kiska?
ale veď ešte pred pol rokom ste toto písali o Kiskovi, ale to nevyšlo, lebo radšej ani nekandidoval. Ešte predvčerom ste takto blúznili o Mistríkovi a teraz o Čaputovej? Ak to takto pojde ďalej, nakoniec sa vdá aj ona
Mýliš sa, Kiska komunista nebol, nevzali ho. Bol iba SZMák, ale funkcionár. Keďže sa kedysi vyjadril, že jeho rodina bola (vraj) vždy nábožensky založená, tak bol iste aj birmovaný. A skrachovaný už je takisto, takže všetko jasne napovedá, že píšeš o Kiskovi :DDD
ak sa tak stane, bude to výborná správa pre Slovensko, pretože preferencie Čaputovej sú vysoko nadsadené
Odporúčame