najprv som si myslel, že je to prejav jeho zúfalstva, ale ono to vyzerá, že to je maximálny výkon jeho mozgovne...
najprv som si myslel, že je to prejav jeho zúfalstva, ale ono to vyzerá, že to je maximálny výkon jeho mozgovne...
úžerník s Vadalovými slovenskými kolegami spolupracoval pri pozemkových kšeftoch. Len aby sa nakonie neprevalilo, že je s Vadalom kamarát :DDD
mal by si chvíľu dýchať z hlboka, nech sa ukľudníš, lebo takto tu dávaš iba nesúrodý zhluk slov, bez zjavného významu
s kým by diskutoval? S "expertami" typu Cigániková, Nicholson, Matovič,...?
Kiska debatovať nemože, lebo pri debate nemože čítať z papiera, čo mu napíše Bútora
už tu prišiel na obranu anjela aj expert na demografické zloženie obyvateľov Havířova, valdis. To bude asi vážne :DDDD
čo tak na tému
úžera
tatranské pozemky
kšefty s mafiou v Poprade
vratky DPH
financovanie prezidentskej kampane
predvolebná finančná injekcia Kiskovi z Talianska
je vidieť, že máte vietor z toho, že by Kiska šiel do debaty s Ficom. A dobre robíte :DDD
nedrístaj. Kiska podvádza celý život a podvádzal aj v prezidentskej kampani, takže je prezidentom na základe podvodu
ty si myslíš, že všetci, ktorí chceli voliť Mistríka, dajú hlas Čaputovej? Zabudni
je úsmevné sledovať vás, kiskotrollov pri vašej úrovni "argumentácie"
Pri novinových článkoch alebo prieskumoch, ktoré nahrávajú vaším idolom nepožadujete podpísanie autorov alebo zdroj, prípadne predloženie dokazov. Ak však im nevyhovuje, potom vám odrazu na tom veľmi záleží, a to až tak, že je to pre vás jasným dovodom na ich spochybnenie
finančná negramotnosť nie je argumentom na ospravedlnenie úžery. Vždy bude skupina ľudí, ktorá bude akútne potrebovať peniaze, bez možnosti získania úveru trebárs od banky. Týchto ľudí a ich bezvýchodiskovú situáciu úžerníci potom využívajú
Obhajovanie týchto podnikateľov obyčajne znamená, že obhájca má buď osobný finančný prospech z tejto činnosti, alebo má akútny nedostatok empatie
Mistríkovi veľmi poškodilo, že sa vychvaľoval svojím obdivom ku Kiskovi. Jeho reči o tom, že Kisku obdivuje a chce v prezidentskom úrade pokračovať v jeho "práci"
Predpokladám,že si ľudia vysvetlili tak, že plánuje pokračovať v Kiskových skutkoch. Keďže to Mistrík nijako neupresnil, je možné, že tým myslel aj Kiskove daňove, pozemkove a úžernícke delikty.
Keďže ľudia majú Kisku a jeho káuz už po krk, dali tým najavo, že toto si neprajú a Mistríkovi nepomohli ani státisíce eúr od oligarchov z Penty, Esetu a možno aj z nebankovky SUN...
akých zlodejských KOMUNISTOCH máš na mysli? Žeby Kisku, Mistríka, Penťákov?
kľud, plážový playboy, kľud. Daj pozor, aby si neumrel na prílišnú radosť :DDD
krásne píšeš, chlapček, krásne. Len neviem, či aj sám rozumieš tomu, čo píšeš.
Čo má spoločné Mistríkovo odstúpenie so SMERom? Alebo zase Lebofico a LeboSMER?
Odporúčame