pupuš, a podal si na toho mafiána trestné oznámenie?
pupuš, a podal si na toho mafiána trestné oznámenie?
na toto si prišiel vlastnou vedeckou činnosťou? :DDD
no vidíš. A kto ti za to može? Fico? Alebo vari Putin?
ale veď my vieme, že vy pri nedostatku argumentov sa sústreďujete na chyby pravopisné alebo štylistické od oponentov. To je jediné, na čo potom viete reagovať
vieš, skutoční klauni sú veľmi váženou a profesiou. Naproti tomu tí, ktorí zo seba klaunov iba robia, sú ostatným iba na smiech, ale nik si ich neváži
Takto si dopadol ty :DDD
chlapče, a trestné oznámenia si podal? Vieš o tom, že každý občan SR, ak mu je známe, že bol spáchaný trestný čin, je povinný tento riadne oznámiť?
Takže sú iba dve možnosti:
1. buď si neoznámil trestný čin, čo je takisto trestné
2. nič sa nestalo a ty iba trolluješ konšpirácie, ktoré si si niekde prečítal
minimálne inteligentnejšie prezidenta, než je ten súčasný
tými nepísaným pravidlami mal asi na mysli Sulíkom označené hlasovacie lístky
skutočne veľmi dobre. Priam priamo úmerne kvalite jej vzdelania...
no vidíš, aj ten je slávnejší a úspešnejší a dokonca aj váženejší, než ty s Kiskom a Pentou dohromady
a tie nepísané pravidlá sú aké? Vari pokyny podané cez Tódovú?
tam bude veľký nával
pozerám, že si to kdesi skopíroval aj s počtom plusiek a teraz to iba pastuješ. To je maximum tvojej inteligencie?
chlapci a viete, aké sú princípy zastupiteľskej demokracie?
vari aj toto napísala nedoštudovaná Tódová?
chlapci, a trestné oznámenia ste podali? Viete o tom, že každý občan SR, ak mu je známe, že bol spáchaný trestný čin, je povinný tento riadne oznámiť?
Takže sú iba dve možnosti:
1. buď ste neoznámili trestný čin, čo je takisto trestné
2. nič sa nestalo a vy iba trollujete konšpirácie, ktoré ste si niekde prečítali
takže USA, Nemecko, Francúzsko, Británia, Kde je v parlamente tajné hlasovanie za zákony, sú tým vlastne mafiánske štáty?
Zaujímavá informácia :DDDD
tým spratkom myslíš koho? Sulíka? Kisku? Matoviča? Haščáka?
aha, tak potom už viem, prečo sa oni pred vami ani nesnažia argumentovať, ale len vydávajú pokyny a oznamy. Dobre vedieť, že oni vedia, že vám, dementom, nemá cenu argumentovať. Na vás stačí nasadiť Tódovú so Smatanom a hneď viete, ako bliakať :DDD
naša slávna najdemokratickejšia opozícia a je užitoční id*oti by si mali poriadne naštudovať princípy zastupiteľskej demokracie
Odporúčame