pokiaľ by to spojenie bolo ako o tom hovorila povodná zakladacia listina EÚ, potom súhlasím. Avšak oni idú ďalej, až to hrozí skončiť úplným pohltením menších národov,ako Česi, Slováci, Maďari,...
A spomínať Schwarzenberga? Stačí, keď vidím,ako sa stará o svoj majetok v ČR a ako tam pristupuje k iným ľuďom vo vzťahu ku svojmu majetku. Napríklad, jeho syn, ktorý spravuje ich lesy Ústecko-orlicku, keď bola na Morave vyhlásená karanténa kvoli epidémii prasačieho moru, zakázal vstup verejnosti do svojích lesov,aj keď k tomu nebol najmenší dovod. Nakoniec tento jeho zákaz musel zrušiť štátne orgány
Stačí pozrieť,ako spravujú svoje majetky napríkla v Kutnej Hore
Stačí pozrieť na minulosť tohto rodu, hlavne tú,počas 2.svet.vojny. O jeho svokrovi sa ani nevyjadrujem...
On sa tvári,ako Čech, oblbuje ľudí,ako Čechy miluje,ale nevie ani poriadne po česky rozprávať. Jeho syn už vobec nie
Preto on pre mňa je smerodajnou osobou v tejto veci. Je to z 90% Nemec,a ako taký aj rozpráva a koná


