o akých eštebáckych praktikách to zase básniš?
Slabú psychickú odolnosť prejavuje ten,kto oponentov označuje za psychopatov a dementov a to som ja nerobil.
Takže si práve popísal sám seba :DDD
o akých eštebáckych praktikách to zase básniš?
Slabú psychickú odolnosť prejavuje ten,kto oponentov označuje za psychopatov a dementov a to som ja nerobil.
Takže si práve popísal sám seba :DDD
ale pupuš, takto si tu kedysi vypisoval o Kiskovi a kde je tomu koniec? :DDD
no,konečne si prepol na svoj pravý nick, pupuško :DDDD
Len vysvetli,ak je takou skvelou advokátkou, prečo potom nenaloží tu riadnu pecku aj predsedovi PS, ktorý cez svoju firmu okráda štát???
Alebo v tomto prípade to nie je vhodné?
ja viem, ty robíš chyby ale rozhodne to nie sú pravopisné chyby :DDDD Ale moj príspevok nebol o tvojej pravopisnej chybe. To som tam napísal iba na spestrenie,ale to si zjavne nepochopil a zrejme z nedostatku argumentov,si sa toho okamžite chytil :DDD
Znovu si nepochopil tú repliku od mamky Forresta Gumpa,ale čo možem od teba čakať?
Ja predsa viem, že pre teba nie je každý blbý. Veď predsa tí,ktorí s tebou súhlasia pre teba blbí nie sú
Takže objasnenie pre teba,aby si pochopil krátky písaný text a nešľapal do ex*rementov: Takto ty označuješ iba tých,ktorí s tebou nesúhlasia. Tým spĺňaš vyjadrenie mamky Forresta Gumpa. Presne takto to totiž ona myslela :DDDD
aha, tak ty konštatuješ. Takže,ak o tebe niekto napíše, že si debil,tak to nie je nadávka, ale konštatovanie?
Vážne?
Takže otázka pre teba, veľkého mysliteľa:
"píšeš, že do novín túto správu dali novinári. A vieš nám povedať, kto to tým novinárom podsunul?"
To je argumentácia na úrovni tej,keď ste písali, že Kiska neurobil daňový podvod, lebo to konateľ s účtovníkom...
Už len to, že sa to zo školy dostalo ku novinárom by malo byť podkladom na potrestanie toho,kto to novinárom posunul
O tom, že novinári to vobec do novín dať nemali, ani nemá zmysel rozprávať
A to, že ty to obhajuješ, o tebe hovorí všetko
toto vymývanie mozgov je asi skor zamerané na rozumovo pomalších. Napríklad na takého tunajšieho trolla necas, ktorý tu tak vehementne obhajuje toto jasné zneužívanie neplnoletých detí v politickom boji a pritom neváha oponentov častovať výrazmi,ako dement alebo psychopat...
On ide v intenciách Cigánikovej, ktorá ľudí nazvala ťuťmákmi a nakoniec nedokázala ani samostatne vyplniť hlasovací lístok...
jasné,ak som niekoho oponent, tak ho predsa zákonite musím nenávidieť, že?
To je tá logika vás, liberálkov. Vy neviete, že oponentúra rozhodne nemusí byť totožná s nenávisťou. Ale čo už s vami? My predsa o vás vieme, že síce tak radi rozprávate o slušnosti a demokracii a pritom nemáte ani šajnu, čo tieto pojmy znamenajú
Nebudeš nakoniec ty také mužské prevedenie poslankyne Cigánikovej, ktorá neváhala ľudí označiť ako ťuťmákov a potom, keď mala samostatne vyplniť hlasovací lístok, nezvládla to
Aj ty rád iných označuješ za dementov alebo psychopatov, len preto, lebo nesúhlasia s tvojími názormi a to ty neznešieš
A potom opíšeš to,čo ja napíšem o tebe a tváriš sa, že to je tvoje hodnotenie mojej osoby. To sa vážne nezmožeš na vlastné myšlienky? :DDDD
zato tebe nič nebráni obhajovať toto zneužívanie neplnoletých detí v politickom boji...Akí ste vy demokrati...
on mi silne pripomína tú nohavičkovú Cigánikovú, ktorá neváhala ostatných označiť za ťuťmákov a potom ani nedokázala samostatne vyplniť hlasovací lístok...
nehovor, a na toto si ako prišiel? Vari si odborník psychiater? Alebo v skutočnosti máš s týmto osobné skúsenosti? Vari ťa tvoj psychiater vyškolil,ako spoznáš kolegu-psychopata?
Ako si prišiel na to, že ja nenávidím oponentov?
Prečo sa snažíš mne podsunúť to,čo robíš sám? Veď ja som akurát napísal iný názor,ako bol ten tvoj a hneď si ma označkoval,ako psychopata...
To o tebe veľa vypovedá. Tak len pokračuj ďalej. Ja s ľuďmi pracujem celý život a preto viem aj na základe takýchto výpovedi si urobiť o človeku pomerne presný obrázok. A málokedy sa v tom mýlim
Takže, nehanbi sa píš :DDDD
za chvíľku budú zneužívať aj deti materských škol a jaslí. Veď predsa demokracia...
trollko, ja som to spomenul iba jednou vetou a ty z toho robíš podstatu debaty.
Žeby si sa chcel vykrútiť, lebo ti chýbajú argumenty, tak sa toho chytáš?
Ale aj tak je zaujímavá tá tvoja "argumentácia", podľa ktorej si sa ty iba jasne pomýli, ale ja som to určite napísal z neznalosti pravopisu :DDD
Nakoniec, aj tie tvoje nadávky do psychopatov a dementov, o tebe veľa vypovedajú. Takto s komunikujú práve tí, ktorí spĺňajú tebou používané hodnotenia.
Ako hovorievala mamka Forresta Gumpa: "pro blbého každý blbý"
Tak len pokračuj v tých urážkach. Dávaš tým známku sám sebe :DDD
oni všetci sú takí spravodliví, slušnučkí, až to bolí :DDD
ak niekomu napíšeš, že je psychopat len preto,lebo má iný názor,ako ty, to určite žiadnu nenávisť necítiš... :DDD
Nedaj sa vysmiať
ty nejkvičíš, ty iba iným nadávaš do psychopatov a podobne...Veď, napokon, čo iné vy, "slušní" viete?
Keby si len nedrístal, že tí,ktorí tie voľby robili ich do novín nedali,ale urobili to iní...
A od koho to tí "iní" mali ak nie od tých, ktorí tie voľby robili?
A kde ja píšem,že to do novín dali tí,ktorí tie voľby robili???
Ak výsledky tej školskej hry podsunuli niekomu tretiemu, je to jasné zneužitie školskej činnosti na politikárčenie. Tak o čom tu ešte vypisuješ???
To,čo sa v škole v rámci vyučovania udialo, malo aj v škole zostať a NIK nemá právo to vyťahovať v rámci predvolebného boja
A ten,kto to obhajuje,sa na tom zneužívaní podieľa
Zneužívanie detí je tak-trochu psychiatrická porucha, nemyslíš?
Takže,ako to asi bude s tým psychopatom???
no nehovor. Odrazu si aj odborník na pravopis? Alebo ti niekto poradil? Ale z tej hrúbky sa nevyhovoríš. Nakoniec, nebola to od teba jediná hrúbka, čo si tu predviedol
Mimochodom, to "kvikotu" som napísal úmyselne a dokonca aj to poukázanie na tvoj pravopis, pretože vy sa tu tak radi hráte na inteligentov a radi poučujete iných, tak som to použil proti tebe a odrazu kvákaš niečo o omyle :DDDD
To však nič nemení na podstate mojho príspevku a tou je, že zneužívate deti na politikárčenie, čo je stonásobný hnus!!!!!
nepleť si učenie so zneužívaním na politický boj. Ak výsledky zverejníš, už je to zneužitie na politickýboj. Bodka
je to jednoznačné zneužívanie. S tým neurobíš nič,aj keď tu budeš kvičať o 106
Deti volebné právo nemajú, navyše, vzhľadom k veku nie sú sposobilé na právne úkony, takže ich nik nemá právo zneužívať v predvolebnom boji
Je obrovský rozdiel deti UČIŤ a hľadať medzi nimi extrémistov,ako to robia liberálkovia
TOTO KOMUNISTI NEROBILI!!!!!!!!
Takže si nepleť dojmy s pojmami
Skor to vyzerá, že v tom detstve si bol ťažko zneužívaný ty,lebo nevieš rozoznať rozdiel medzi učením a zneužívaním
Alebo vari tu budeš tvrdiť, že vlastne aj pedofili deti iba učia sexuálnej výchove???
Ak niekoho učíš, potom to nedáš do novín,ako že oni by volili toho a toho. Lebo týmto si prekročil hranicu, kedy sa už jedná o zneužívanie ku politike
Ale ja nechcem,aby si ty toto pochopil. Na toto tvoja chabá inteligencia nestačí
Tebe stačí len to, že to robia tvoje idoly a tak to musí byť v poriadku,že?
veď aj podnikanie predsedu PS je konšpirácia. Veď on nič,on je iba majiteľ firmy. Presne,ako Kiska,kedy ste "argumentovali", že Kiska za daňové podvody KTAG, lebo on je iba majiteľ, to všetko zavinili konateľ s účtovníkom :DDDD
len si dajte pozor, aby ste nevolili,ako nohavička Cigániková :DDD
Odporúčame