ak sú ich voliči takí inteligenti,ako tieňová ministerka zdravotníctva, nohavička Cigániková, potom nemám obavy, že niekto z bude prezidentom :DDDD
ak sú ich voliči takí inteligenti,ako tieňová ministerka zdravotníctva, nohavička Cigániková, potom nemám obavy, že niekto z bude prezidentom :DDDD
zaujímavé,ako médiá mlčia o inteligencii pani tieňovej ministerky zdravotníctva, ktorá nevie ani vyplniť hlasovací lístok pri voľbe sudcov ÚS :DDD
pokračuje zneužívanie neplnoletých detí v politickom boji
Jedným z krokov je aj brižúrka napísaná ľuďmi z Progresívneho Slovenska a Spolu a následné "školenia" pre učiteľov,ako majú medzi ďeťmi odhaľovať extrémistov a ktorých majú hlásiť polícii...
Toto nerobili ani komunisti,aby medzi deťmi odhaľovali extrémistov...
liberálkovia zase raz niečo prepískli
Je to jasné zneužitie neplnoletých detí na politické hry, na čo by sa už mali pozrieť aj príslušné orgány!!!!!!!!!
troll necas tu drísta, že to je hra a nie prieskum. Takže potom aj zneužitie neplnoletých detí na tanečky slušne zmagorenej mládeže bola iba taká hra a nie politický akt???
nauč sa pravopis, ak sa chceš hrať na múdreho
Ja nie som vyplašený,len poukazujem na vašu nechutnosť a ochotu zneužiť v predvolebnom boji aj neplnoleté deti
Keby toto urobil Fico, to by sme od vás počuli kvikotu...
je to určitý druh prieskumu. Nakoniec aj tento článok sa tvári,ako keby to vypovednú hodnotu malo. Navyše je to zneužívanie neplnoletých detí v predvolebnom boji
Ešte by ste mali podobné prieskumy/hry urobiť v detských jasliach. Tam by bol možno víťazom aj Kiska
Je to maximálne hnusné konanie liberálkov,ktorí sa v záujme politikárčenia neštítia ničoho
Keby toto urobil Fico, to by od vás bolo kvikotu
zneužívate žiakov stredných škol na politikárčenie, čo je krajne nechutné!!!!!!!!!!
znovu sa tu niekto pokúša zneužívať deti (rozhodne to ešte nie sú dospelí ľudia!!!!!!!!) na predvolebný boj??? Na toto by sa mali pozrieť kompetentné orgány.
V prípade, ak sa stredoškolák stane súčasťou udalosti, pri ktorej došlo ku protiprávnemu konaniu, vtedy pri informáciách je ZÁKONOM ZAKÁZANÉ uvádzať jeho meno, VEK, a fotografiu
Avšak, ak ide o predvolebnú kampaň liberálkov, vtedy je povolené tieto deti takto zneužívať???????
Podobné to bolo aj pri pochodoch slušne zmagorenej mládeže, kedy im riaditelia škol dokonca dávali riaditeľské voľno, aby sa ich mohli zúčastniť
Nie je náhodou zakázané zneužívať akademickú podu na politikárčenie??? Nakoniec, koľko % stredoškolákov má volebné právo????????
simulované voľby nie sú určitým druhom prieskumu?
koľko % stredoškolákov má volebné právo???
naopak, frustrovaná lůza je tá vaša, modrohnedo-čierna, ktorá neváha využívať zahraničné peniaze a konať v prospech zahraničných tajných služieb len, aby sa dostala k moci
To je absolútny hnus!!!!!!!!!!
Čo sa týka toho, za čo Sörös može alebo nemože, spýtaj sa kamarátov Hríba a Šimečku
no,čo myslíš, kto paralyzoval ÚS SR, keď dokonca nerešpektoval rozhodnutie ÚS, ktoré mu nariaďovalo,aby vymenoval 3 sudcov ÚS a napriek tomu,on vymenoval iba jedného???
Čo myslíš???
Vtedy to nevadilo????
stále lepšie,ako keby pózoval v prezidentskom paláci s kozou
tento plukovník KGB sa tým netají. Na rozdiel od niektorých prezidentských kandidátov v SR, ktorých tatko bol aktívnym členom ŠTB a oni to popierajú a hrajú sa priam na otcov demokracie...
mal tu jeden svoj výgrc, ale zatiaľ sa na viac nezmohol
kde si si to v mojom príspevku prečítal?
Nakoniec, Most už dávno poväčšinou robí to, čo po ňom chce opozícia. Ten je v koalícii iba jednou nohou.
A SNS? Tí jasne svoj postoj ukázali pri voľbe, tak o čom tu básníš?
ti si tie eurá mohol radšej dať nejakému bezďákovi
Fico a SMER znovu pekne vypiekli s penťácko-eseťáckou opozíciou. Preto toľko kriku. Čo na tom, že opozícia v záujme paktu Penta-ESET poprela jednu zo základných požiadaviek Novembra, tajné hlasovanie poslancov a aj ustanovenia Ústavy SR, ktoré hovoria o tom, že poslanci NRSR hlasujú SLOBODNE, PODĽA VLASTNÉHO VEDOMIA A SVEDOMIA?
Veď čo tam po nejakej Ústave, ak ide o záujmy oligarchov z Penty a ESETu?
oni sú všetci takí hííntelygenty...aj ich užitoční id*oti tu vypisovali to isté
Odporúčame