som zvedavý, kto pri voľbách vyplní hlasovací lístok zdravotníckej expertke SaS nohavičke Cigánikovej. Aby sa nestalo, že nakoniec bude voliť Kotlebu alebo Harabína :DDDD
som zvedavý, kto pri voľbách vyplní hlasovací lístok zdravotníckej expertke SaS nohavičke Cigánikovej. Aby sa nestalo, že nakoniec bude voliť Kotlebu alebo Harabína :DDDD
daj pozor, lebo Matovič so Sulíkom vám budú kontrolovať volebné lístky. Len neviem, kto vyplní lístok Cigánikovej
to vieš, že áno. Veď preto,keď podával demisiu, sa smial od ucha k uchu a Kisiak sa tváril,ako skysnuté mlieko :DDD
podľa stránok, na ktorých sa odbavuješ sa dá ľahko poznať úroveň tvojho myslenia...
presne tak. Mne silne pripomína v blahej mysli kandidátku Vasáryovú. Nakoniec, jediný jej imaginárny úspech, s ktorým do zblbnutia chváli je pezinská skládka
Keď prišlo na pretras podnikanie predsedu PS, odrazu nič nevedela, o ničom nemala informácie, ergo jasne tým ukázala, že buď klame,alebo nebola pripravená, že si niekto dovolí šahať na túto nedotknuteľnú skupinu...
ako je tebe hneď všetko jasné :DDD
Pre teba má farebné spektrum iba dve farby, čiernu a bielu, že?
to može mať výrazný vplyv na výsledky prieskumov.
Vobec nebudem prekvapený, ak výsledky volieb budú pre liberálkov šokom, ktorý ich aspoň na čas preberie z ich sna
páči sa mi, ako sa liberálkovia vytešujú, že suchár Mistrík s nevýraznou Čaputovou sú v prvej trojke prieskumov a snažia sa vyrobiť všeobecný názor, že teraz už ostáva iba nejako prekonať Ševčoviča a všetko bude presne,ako si to naplánovali
Sú tu však tri podstatné skutočnosti:
1. všetci vieme, že Fico je bezkonkurenčný stratég na slovenskej politickej scéne a preto možme čakať, že má určite v talóne pripravené niečo v prospech svojho kandidáta Ševčoviča
2. liberálkovia silne podceňujú voličov, ktorí majú v pláne voliť Harabína. Vobec nepočítajú s tým, že tento voličský elektorát nemá potrebuje sa s týmto svojím rozhodnutím predvádzať na verejnosti tak, ako to s radosťou robia voliči liberálkov. Aj preto obyčajne nakoniec sú výsledky volieb pre liberálov obyčajne nepríjemným prekvapením
3. nik ani len netuší, ako agentúry, ktoré robia tie prieskumy verejnej mienky vyberajú respondentov prieskumu a aký je podiel bratislavských a mimobratislavských respondentov
doporučuješ mu to podľa vlastnej skúsenosti?
na Sörösa sa pýtaj Hríba a Šimečku. Oni sa chválili, že sú s ním kamaráti. Vadí ti to?
nehovor, takže liberálno-progresívna lůza nebude voliť Mistríka s Čaputovou?
Mistrík je slovenský klon českého Drahoša a preto predpokladám, že dopadne rovnako, ba možno ešte aj horšie. Neverím, že sa dostane do druhého kola volieb
no vidíš, akí ste vy demokrati...ak vám niekto nepasuje, hneď nálepkujete, niekedy aj priamo urážate. To je dovod, prečo drvivá väčšina Slovákov vás pri každých voľbách odignoruje
už dlhšiu dobu mám pocit, že existujú nejaké dohody medzi ĽSNS a liberálmi. Čas ukáže, len dúfam, že potom už nebude neskoro...
tými konšpirátormi iste myslíš SMEtisko a Nočník, že? ;)
Ak áno, potom s tebou plne súhlasím, lebo tieto plátky Penty sú najväčšími konšpirátormi, ktorí nemajú problém používať aj tvrdenia hraničiace s lžou...
nože ešte niečo na pobavenie napíš. Tak som sa nezasmial už dávno. Takto si tam u vás vysvetľujete, prečo je Harabín Fuj,fuj,fuj?
Kampaň liberálkov proti Harabínovi mi začína silne pripomínať kampaň tajných služieb proti Huawei. Síce nemáme dokazy, ale určite je zlý.
Silne to pripomína obhajobu vlastníctvo chemických Sýriou tým americkým diplomatom:
"my vieme, že je to tak a vy nám to musíte veriť,lebo my vieme, ale dokazy vám nepredložíme, lebo my vieme, že máme pravdu..." :DDDDD
no, práve si to dokázal. Ako? Nuž tak, že tvoja argumentácia je na úrovni vašej obhajoby Kisku v kauze daňových podvodov jeho firmy KTAG, kde ste argumentovali tým, že on niš nespáchal, lebo to konateľ a účtovník
Nakoniec, ja som písal o zneužití neplnoletých detí na politický boj a nekonkretizoval som,kto to urobil, takže znovu si mimo
A že zverejnenie výsledkov nie je zneužitie, to tvrdíš ty a tvoji kumpáni,lebo vám v záujme vášho politického prospechu nie je nič sväté,lebo máte strach, že znovu vo voľbách skončíte,ako "sedláci u Chlumce"...
Stále platí, že to nemali zverejňovať, lebo tým zneužili neplnoleté deti na politický boj a ty to svojím trollovaním nezmeníš
Čo sa týka tretsného oznámenia, odrazu ma vyzývaš,aby som ho podal? Ae v prípade vašich drístov o zlodejstavách Fica, ste k tomu odvahu nenabrali .DDD
Ale neboj, možno bude aj to trestné oznámenie. A možno nebude len jedno :DDD
Odporúčame