skús naštudovať Ústavu SR v časti, kde sa píše o sposobe voľby v slovenskom parlamente a zrejme budeš v šoku, že sa tam píše, že poslanci volia SLOBODNE na základe svojho vedomia a svedomia
A kontrola? Ty vážne nepoznáš princípy demokracie?
Čo myslíš, prečo Havel a spol v Novembri vykrikovali, že komunisti boli nedemokratickí, lebo parlament hlasoval verejne a ako jednu z prvých zmien vtedy zaviedli tajné hlasovanie v parlamente?
Takže podĺa teba bola táto Havlova požiadavka nedemokratická?


