už si bol na Fica a SMER podať trestné oznámenie?
už si bol na Fica a SMER podať trestné oznámenie?
no ako? Už si bol na neho podať trestné oznámenie???
ale znovu si potvrdil,že inteligencia vášho stáda vám nedovolí vyselektovať si z textu doležité veci a ku tým sa vyjadrovať, ale vždy reagujete iba na nepodstatnú časť textu, ktorá je pre vás ako-tak pochopiteľná
Ale čo sa divím,keď podobne vystupuje aj Kiska, Matovič, Sulík,...?
no vidíš,ako si znovu ukázal úroveň tvojej inteligencie. CHápem,že je to pre teba ťažko pochopiteľné,lebo ty sa orientuješ vždy podľa toho,čo ti povie hlavný baran tvojho stáda, ale predstav si,že sme aj takí,ktorí sa orientujeme podľa vlastnej hlavy
Kedysi som skutočne veril SDKÚ (za čo sa teraz dosť hanbím,ale je to tak), ale časom mi došlo,že toto nie je to,čo ja očakávam od vlády a preto som niekoľko volieb vynechal,ale teraz asi k voľbám pojdem a určite nebudem voliť súčasnú opozíciu
a na to si prišiel ako? Vari tým, že tu píšu dvaja-traja trolli,každý s piatimi nickmi,aby vytvorili dojem,že národ je proti Ficovi?
Aj v lete ste vykrikovali,že vraj SMER už končí,lebo mu klesajú preferencie a oni zatial začali rásť. Akí ste vy chrumkavúčki s tými vašimi "fundovanými" výplodmi :DDDD
Či už Fico bude alebo nebude sudcom ÚS neviem, a je mi to aj celkom jedno, ale jedno je holým faktom. Dianie na slovenskej politickej scéne neurčuje ani Kiska, ani Sulík s Matovičom. Dianie na slovenskej politickej scéne jednoznačne určuje stále Fico
Je to vidieť na tom,že každým krokom, ktorý urobí, sposobí doslova zdesenie v radoch opozície a ich trollov. Tým si získal moje sympatie. Nikdy som SMER ani Fica nevolil, ale po udalostiach posledných dvoch rokov, začínam vážne uvažovať, že v následujúcich voľbách tak urobím. A to som bývalým voličom SDKÚ. Podobne uvažuje plno mojích známych a to dokonca aj takí, o ktorých by som to nikdy nepovedal, lebo vždy boli presvedčenými voličmi pravice
Tu dopracovala naša slávna opozícia...
vážne tomu veríš? Tak potom prečo im dal ponuku,aby spoločne sa pokúsili odobrať hlasy SNS???
Ver tomu, že keby mal Sulík ponuku od SMERu na zloženie vády,určite by ju prijal. Veď on sa za vládou klepe,ako ty za Kiskom :DDDD
iba jeho prvú časť. Tá druhá je jeho osobným vylepšením
a preto sa opozícia za toho pána nemože dostať ku vláde. Naposledy sa jasne ukázal názor verejnosti pri pouličných seansách slušne zmagorenej mládeže, kam sa dostavili iba študenti a žiačikovia,ktorí dostali riaditelské a rektorské voľno s podmienkou účasti na týchto seansách. Pričom aj toto bolo porušením školského zákona, lebo to bolo zneužitie akademickej pody na politické účely
vieš napísať aj niečo iné,alebo iba pastuješ,čo si niekde skopčil?
najprv tam pojde Kiska. Možu tam potom spolu mastiť mariáš :DDD
naopak,tomu náckovi sa snažila zapáčiť opozícia,ktorá sa spojí aj s diablom,len aby sa dostala k moci? Čo myslíš,kto sa pred voľbami niekoľkokrát stretol s Kotlebom? Nebol to náhodou Sulík?
súhlasím. A preto je NUTNÉ parazitov,ako napríklad Penta odstrihnúť od štátneho cecka,ale pri vláde SaS,ktorá je ich hlásnou trúbou,sa to nepodarí :DDDD
vari sú v Rusku náckovia súčasťou vládnej moci,ako na Ukrajine banderovci? Majú v Rusku náckovia vlastné vojenské jednotky,ako na Ukrajine Batalion Azov?
vážne? A kde? Zase sa ti niečo snívalo?
naopak, kvičíte tu jedine vy, pretože sa veci nevyvíjajú podľa vašich úchylných predstáv. Ja sa na vás výborne bavím :DDDD
je vidieť, že vobec netušíš,o čom píšeš. Hitler najprv tvrdil, že boli povojnovým usporiadaním poškodení, a že tým,že nemožu mať napríklad väčšiu armádu a presadzovať svoje záujmy,sú ultáčaní, čo uvádzal,ako dovod ekonomickej krízy,v ktorej Nemecko vtedy bolo
Tvrdil, že tým,že Nemecko prišlo o niektoré svoje časti, tým že Nemecku nepatrí Rakúsko, sú Nemci utláčaní. Tvrdil napríklad, že v ČSR sú Nemci utláčanou menšinou. To isté tvrdil o Poľsku
Reči o nadradenosti prišli až neskor,kedy potreboval pozdvihnúť ich morálku a ochotu bojovať
Naštuduj si veci,kým ideš diskutovať,lebo takto sa sám zhadzuješ
ale no!! Kedy si ty kritizoval opozíciu??? Vieš to aj doložiť? Lebo ja vidím od teba iba kritiku koalície. A moji milovaní politici? Nedaj sa vysmiať. Budeš prekvapený,ale ja som bol kedysi voličom SDKÚ, až kým ma nevyliečila osobná skúsenosť s ich politikou a následne osobný neoficiálny rozhovor s jedným z ich pomerne významným poslancom, ktorý mi vysvetli, ako to u nich funguje...Odvtedy nemám žiadnych obľúbených politikov (na rozdiel od teba) a pri ich podpore sa orientujem podľa toho, kto z nich najviac podporuje ľudí,ktorí pomoc potrebujú. To je rozdiel medzi mnou a vašou úderkou
ty chváliš napríklad Kisku,ktorý zase obhajuje kijevský banderovský režim, takže to je to isté,ako keby si chválil kotlebovcov,ak sú vraj náckami...
Odporúčame