ale ba. Odrazu je to ich vec? Ale keď hlasovali s koalíciou,to bolo kvikotu od vás :DDD
ale ba. Odrazu je to ich vec? Ale keď hlasovali s koalíciou,to bolo kvikotu od vás :DDD
ešte som od teba kritiku na opozíciu nečítal. Ty si tu známy tým,že ich vždy a za aždej situácie podporuješ,tak nekecaj
ale veď to vy raz Kotlebovcov chválite a inokedy im nadávate do nacistov. Vždy, podľa toho,ako vám to momentálne vyhovuje :DDD
a netvrdil aj Hitler,že Nemci,ako národ sú utláčaní,lebo mierová zmluva po 1.svet vojne bola protinemecká??? To nebol fašizmus?
Ty evidentne nerozumieš pojmom, pretože tieto dva pojmy sú jednoznačne totožné,len s iným názvom,pretože Hitler ten svoj nenazval fašizmom,ako Mussolini
To je jediný rozdiel medzi nimi
Ale súhlasím,že nik rozumovo zdravý takéto ideológie nepodporuje. Len nechápem,prečo potom ty podporuješ kijevských banderovcov? Žeby si tým ukazoval,že nie si rozumovo zdravý? ;)
neveria tomu iba opotrolli,ako ty a tvoji kámoši. Čo myslíš,prečo má SMER stále najvyššie preferencie zo všetkých strán? Prečo tie pouličné seansy slušne zmagorenej mládeže dopadli tak neslávne? Žeby preto,že väčšina ľudí vám neverí???
ale veď takí sú všetky vaše opozičné idoly, kam vietor,tam plášť. Drístajú tak,ako im to momentálne vyhovuje.Presne,ako vy :DDD
ale ak hlasovali s koalíciou,aj keď v súlade s právom,tak to bolo zlé???
a vieš aj popísať aký je v tom rozdiel? Nebol náhodou fašista Mussolini vzorom nacistu Hitlera? Nevyznávali náhodou rovnaké myšlienky,len s iným pomenovaním?
To iba vy sa to snažíte oddeliť. A čo banderovci,ktorých tak radi aj s Kiskom podporujete? Tí boli nacisti alebo fašisti?
on nepľuje. On píše pravdu a to takých,ako ty irituje
neonacisti ste vy,ktorí podporujete kijevských banderovcov
to vieš,oni razia teóriu, že každý,kto ide s nami, je fajn
mňa skor zaujíma,aké zákony pošliape opozícia,aby mu v tom zabránila. Už sa o to pokúša všemožnými sposobmi a vždy skončí s dlhým nosom
Je dobre,že im Fico takto zamotkal hlavičky. Je úsmevné,keď sa na adresu jeho odbornej sposobilosti vyjadrujú vysokovzdelaní inteligenti,ako Remiášová, Cigániková, Nicholson, Matovič,Galko
Ale aj takí,ako ty, pupuš, Nummi a vaše ďalšie nicky :DDD
Harabín sa ako jediný minister spravodlivosti zaslúžil o spravodlivé "odmeňovanie" roznych bytových a exekúčnych mafií, kedy napríklad presadil,že sa nesmie zabavovať majetok rodinných prísušníkov dĺžnika, čím zabránil ďalšie rozširovaniu počtu ľudí,ktorí spadnú do roznych dlhových a exekúčnych pascí
To mu tieto mafie dodnes nevedia odpustiť a preto sa na neho snažia vytiahnúť všetko možné aj nemožné, aby ho v očiach voličov znemožnili
Ty si evidentne jedným z tých,ktorí im aktívne napomáhajú. Žeby aj tebe zabránil v pokútnom obohacovaní sa na úkor iných???
pupuš, predstav si,že na Rade Európy bol Blaha jediným zástupcom štátu,ktorý poukázal na zlegalizovanie banderovcov na Ukrajine. Urobil by to,keby bol jedným z nich?
Ty si sa evidentne s koňom zrazil už dávno a preto vypisuješ takéto nezmysly, s ktormi nás bavíš :DDDD
a s tou údajnou nepodporou Madura od latinskoamerických krajín. Naštuduj si, v rámci akej organizácie túto nepodporu vyhlásili a kto je jej členom a skutočným vodcom a iste zistíš, že si znovu mimo realitu. Ale to u teba nie je nič nové...
a aj si si naštudoval,kedy sa Venezuela dostala ku ekonomickému krachu a kto za tým je? Alebo iba drístaš somariny,ktoré si si niekde prečíta bez toho,aby si o tom premýšľal???
Naštuduj si, prečo Venezuela nikdy nebola bohatým štátom aj napriek tomu,že vlastní najväčšie zásoby ropy
Naštuduj si, kto mal koncesie na ťažbu venezuelskej ropy
Naštuduj si, za aké ceny držitelia koncesie mohli vo Venezuele ropu ťažiť
Naštuduj si,kto im tie koncesie za týchto podmienok predal
Potom iste pochopíš (dúfam,že tvoje mozgové kapacity na to stačia), akú kolosálnu somarinu si napísal...
je starým známym faktom,že títo trolli nemajú o histórii ani šajnu a iba opisujú čo im ktosi napísal, bez toho,aby o tom premýšľali
ty obhajuješ americké vykrádanie venezuelskej ropy? Lebo iba o toto jediné tu ide. Američanom je ukradnutá nejaká demokracia alebo životná úroveň Venezuelčanov. Oni chcú iba zarábať na venezuelskej rope,ako to bolo do doby,kým sa k moci nedostal Chávez a nezarazil im to. To je pravý dovod peny na ich ústach
napríklad venezuelskú ropu, zlato z Iraku, ópium z Afghanistánu...najnovšie sa cez austrálsku formu pokúšajú dostať ku českému líthiu,...
dostal si úlohy od riadiaceho dostojníka trollovať proti Madurovi aj napriek tomu, že o situácii nemáš ani šajnu?
Odporúčame