No nakydala si toho tu... Ako by si si kapustnicu lysohlávkami, ale fest, dochucovala. ;-7
No nakydala si toho tu... Ako by si si kapustnicu lysohlávkami, ale fest, dochucovala. ;-7
Tragač, tento "zákon" bol prijatý len ako barlička pre:
1. právoplatne odsúdených vexlákov, mankárov, zlodejov, vrahov a príživníkov, aby sa mohli cítiť ako disidenti a bojovníci proti komunizmu,
2. takých zakomplexovaných chumajov ako ty, aby uverili právoplatne odsúdeným vexlákom, mankárom, zlodejom, vrahom a príživníkom, že bojovali proti komunizmu a obdivovali ich za ich "odvahu". ;-P
No kto mu hrebienok zrazil? Snáď tí "západní demokrati", čo s ním pili a karty hrali o naše územie? ;-P
Zabudol si dodať, že ten hoax je z brezovej kôry, čo je podľa teba dôkazom toho, že je ruský. ...si nečítal poriadne manuál, že svoje tvrdenia musíme podkladať dôkazmi? ;-P
Čo by dali za to celé "armády" špecialistov na deštrukciu budov, keby dokázali to, čo dokázali nezávisle na sebe dvaja amatérski (terostickí) "piloti". Asi začnem aj ja veriť v Allaha a jeho vôľu, tak ako ty. ;-P
Nuž keď to vravíš ty - svätá Jana z Arcu, tak to bude asi pravda. :-DDD
Aj preto bolo treba, ako prvý "revolučný krok", zrušiť v Bratislave Útvar hlavného architekta a expresne zbúrať jeho budovu. ;-7
Myslíš tohto "cyklistu"? http://video.idnes.cz/?idvideo=V1401 09_11503…
Hlupákom je možné označiť ľudského jedinca len na základe časovo identifikovateľnej neznalosti konkrétnej problematiky, t.j. hlúpemu musíš Ty dokázať, že je hlupák, naproti tomu blbec, ten Ti poskytne dôkazy o svojej blbosti v každom prípade sám! V niektorých prípadoch (ako je napríklad tento blog) dokonca aj ochotne! ;-)
Stačilo by aj oio. :-DDD
To je fakt nehoráznosť, že k vášmu košiaru ešte nepostavil diaľnicu.
Aha, takže takí ako tento marietálsky "Kaplan", ty - osadnícke tamagoči a vám podobní, pištíte za "starými zlatými časmi", keď PENTA bola "chuťovkou" KDH, ISTROKAPITÁL "chuťovkou" MKDH, J&T "chuťovkou" DS a "široký" VÁHOSTAV "chuťovkou" SDKÚ? ;-7
To je tvoja nočná mora - že už nebudeš mať dôvod o ňom klamať? ;-7
Tak zato tak smädno "vypatraš" i "rečuješ". ;-7
Hm... Že by Obratník Kozorožca II? ;-)
Odporúčame