To je ten, čo sa, podľa Kaplana/Vargu, najviac zaslúžil o úspechy slovenskej cyklistiky. :-DDD
To je ten, čo sa, podľa Kaplana/Vargu, najviac zaslúžil o úspechy slovenskej cyklistiky. :-DDD
Nemôže stratiť niečo, čo nikdy nemal. Ani len dovolené! :=DDD
Tak nám vysvetli, ty Pavka - najmúdrejší z "múdrych", ako sa mohlo z tej čiernej diery, ako socializmus nazývali tvoji "bohovia", nabaliť toľko oligarchov. ;-P
Máš pravdu - blb ako blb.;-) Ale aj na týchto dvoch vidno, že tak ako v iných oblastiach, tak aj v oblasti blbosti zúri priam šialená konkurencia. Stačí malé "zaváhanie" a predbehne/zatieni ho ešte väčší ako sme sa nazdávali :-DDD
Nezabudol si na prvý zákon prírody, Korčagin? Ten o väčšom psovi, keď tu takéto užialené kreposti furt smolíš? :=DDD
Máš pravdu Pavko, vy nie ste stádo, ale iba kŕdeľ úžasne abicióznych honelníkov, čo by strašne chceli byť bačami. ;-P
No vidíš ako si sa tu týmito 2 komentmi pekne odhalil. ;-P Tebe nejde o blaho nejakých dôchodcov (podľa teba tupcov) ale len len o kopnutie si do Fica. Takže opakujem hybaj do čerta, mamlas! ;-7
Očuj Korčagin, toto si opísal ty od Vargu alebo Varga od teba? ;-7
Džony, nikdy sa nerob chytrejším, ako si, ale hlavne nerob sa blbším, ako je nevyhnutné! ;-P
Džony, ja nie som tvoja rodina. ...s niekým si si ma zmýlil, cukroušku! ;-P
Ešteže aspoň strelivo majú, aby si ten svoj hlad pred "asadovcami" ubránili. ;-7
Asi sa už Kaplan na to nemohol dívať, ako sa tu pretŕča a on nemá na stole večeru, tak mu dal "zaracha". :-DDD
Spýtaj sa Bilderberga alebo J-ma-a, tí tu majú dnes službu podávať info z "centrály". ;-)
Aké fľaše? Takýchto rektálnych alpinistov stačí informovať prostredníctvom šifrovaných "holubov"! :-DDD
No podľa jeho štýlu tie "argumenty" asi fakt nasáva. :-DDD
Odporúčame